Saudek opět vystavuje v Čechách

9. 2. 2001
Saudek opět vystavuje v Čechách
Mnohými zatracovaný a zároveň obdivovaný český fotograf Jan Saudek vystavuje na Internetu. Ve virtuální galerii Artforum můžete shlédnout zajímavou výstavu jeho fotografií.

Saudek opět vystavuje v Čechách

http://www.gallery.cz/gallery/Gallery/Pictures/Saudek_ziv18.jpg" align="left" width="238" height="250">Mnohými zatracovaný a zároveň obdivovaný český fotograf Jan Saudek vystavuje na Internetu. Ve virtuální galerii Artforum můžete shlédnout zajímavou výstavu jeho fotografií. Pro návštěvníky této virtuální výstavy je připraveno na 50 fotografií, které dokumentují Saudkovu fotografickou uměleckou dráhu počínaje rokem 1953.

Naposledy pro českou veřejnost Saudek vystavoval v roce 1998 v Obecním domě a tuto výstavu označil jako sbohem české společnosti. Další výstava by přicházela v úvahu pouze za předpokladu, že výtěžek bude opět věnován nemocným. Nechme se tedy překvapit, a do té doby se budeme muset spokojit s výstavou na Internetu.

Galerii Artforum najdete na adrese: http://www.gallery.cz

Autor: Dana

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Polovina týdne je v plném proudu a vy jste jako na vážkách. Nevnímáte svět kolem sebe a soustředíte se jen na své vypjaté pocity lásky, touhy a vášně. Naštěstí vás chtíč neomezuje v práci,…

Nejčtenější články

Doporučujeme