Saudek: "Plenky beru, ale co s kondomy?!"

17. 11. 2008
Saudek: "Plenky beru, ale co s kondomy?!"
Světoznámý fotograf Jan Saudek (73) se dočkal. Má, stejně jako řada jiných celebrit, vlastní talk show. Od ledna ji začne vysílat TV Barrandov a v těchto dnech se točí úvodní díly. Na ten premiérový si Jan pozval do La Fabriky, kde proběhlo natáčení, i známého malíře a karikaturistu Štěpána Mareše.

Známý vtipálek nedorazil s prázdnou, ale přinesl mistrovi dva dárky - plenky a kondomy.

"Myslím si, že pan Saudek už udělal pro rozmnožení naší populace dost, a nechtěl bych se v budoucnu dožít toho, aby se naše země přejmenovala na Saudkovu Českou republiku. Proto jsem zakoupil něco ochran a věnoval mu je," řekl Mareš Korzu.

Plenky prý přibral proto, neboť Jan Saudek očekává s přítelkyní Pavlínou narození potomka a podobná věcička se jim rozhodně bude hodit.

Jan Saudek s partnerkou Pavlínou Hodkovou a synem Matějem

"Plenky beru. Koncem února máme termín porodu a využijeme je, ale co s kondomy?" podivil se fotograf nad nezvyklým darem a nevěřícně kroutil hlavou. Pak se pousmál a vychrlil ze sebe:

"Budu rozhazovačný a nechám je nějakým mlaďochům. Mě by do toho nikdy nikdo vlézt nedonutil. Ani za nic!" tvrdí Jan Saudek.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nelze podceňovat doporučení, které vám přináší moudrý Merkur a jeho příznivý trigon. Je to přece jasné: nesmíte se teď vyhýbat žádné práci. Závisí na tom vaše kariéra, která bohužel právě…

Nejčtenější články

Články odjinud