Saudek rád otylky

22. 12. 2000
Štědrý večer klepe na dveře, vesměs ve všech domácnostech voní vánoční cukroví a nám všem se sbíhají sliny. Ženy jímá hrůza z nabytých kilogramů, které získají během vánočního hodování. Máme strach, že se z nás po vánocích stanou otylky. Nezoufejte !

Saudek rád otylky

Klepněte pro větší obrázek Štědrý večer klepe na dveře, vesměs ve všech domácnostech voní vánoční cukroví a nám všem se sbíhají sliny. Ženy jímá hrůza z nabytých kilogramů, které získají během vánočního hodování. Máme strach, že se z nás po vánocích stanou otylky. Nezoufejte !
Ženy plnějších tvarů se prý mužům líbí, alespoň to tvrdí fotograf Jan Saudek. Vyzáblé ženy, které na nás hledí s titulních stran časopisů nejsou prý snem mužů. Je to prý výsledek práce celého týmu lidí počínaje maskéry, vizážisty a fotografy konče.
Proč jedna z jeho přítelkyň Sára Saudková nesplňuje představu plné noční košile, jak často sám Saudek kypré ženy nazývá, omlouvá tím, že Sára svoje oblinky dobře maskuje.

V televizním vystoupení vzkázal všem ženám, aby o Vánocích bezstarostně konzumovaly cukroví a splnily tak sen většiny mužů ???
Co vy na to?  Je opravdu snem mužů kyprá žena?

Další fotografie Jana Saudka najdete na http://www.ambrosiana.cz/Saudek/Saudek_cz.html

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Hlavně dnes respektujte varování hvězdné konstelace Merkuru se Saturnem. Bohužel na tom nebudete po fyzické stránce nejlépe, takže těžkou práci, kterou můžete odložit, nechte na jindy.…

Nejčtenější články