Scénky z pořadu Na stojáka vycházejí na DVD

5. 12. 2006
Scénky z pořadu Na stojáka vycházejí na DVD
Víte, co mají společného "Dva zajíci", "Perfekcionista", "Dobrá adresa", "Můj pes" a "Domácí násilí"? Patří mezi 23 nejlepších scének z pořadů HBO "Na stojáka", které právě vycházejí na DVD.

Když před dvěma lety před Vánoci přišlo HBO s nápadem vysílat zábavný pořad typu stand-up comedy, byla to, sázka do loterie. Takový typ pořadu, jehož kořeny tkví v anglofonním prostředí, do té doby neměl v Česku tradici.

Jeho princip je jednoduchý – potencionální bavič se postaví před publikum pouze s mikrofonem a během několika minut je zkusí svými vtipy, zpěvem či scénkami pobavit. Na začátku to zkusily slavné a známé tváře z řad českých herců a bavičů, po nich přišli amatéři „z ulice“ a všichni dokázali, že komici u nás nezmizeli a že inteligentní humor tu existuje. Pořad Na stojáka se divákům líbí a v programovém schématu HBO má své stálé místo.

Všem příznivcům pořadu Na stojáka a dobrého humoru vůbec se právě dostává do rukou lahůdka v podobě DVD "Na stojáka Volume 1". Jsou na něm zachyceny nejlepší scénky Tomáše Hanáka, Marka Daniela, Tomáše Matonohy, Václava Koubka, Ester Kočičkové, Igora Chmely, Roberta Nebřenského, Jany a Lumíra Tučkových, Ivy Pazderkové, Pepy Poláška, Lukáše Pavláska, Lenky Vychodilové, Petra Vydry, Michala Kavalčíka a Věry Víchové. Kromě toho DVD přináší i dva bonusy - "Film o filmu" a "Na stojáka vsedě" od producenta pořadu Ondřeje Trojana.

DVD bylo veřejnosti představeno v neděli 26. listopadu v pražském Lucerna Music Baru během natáčení dalších dílů pořadu.

autor: Jana Oficiální stránka HBO: www.hbo.cz.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Do cesty vám vstoupí zajímavá finanční nabídka, která se neodmítá. Zamyslete se nad ní, ale možná přijde ještě lepší. Šéf je na vás pořád trochu naštvaný, i když plníte své úkoly dokonale.…

Nejčtenější články

Doporučujeme