Schwarzenegger se opět pokouší přestat kouřit

2. 5. 2002
Schwarzenegger se opět pokouší přestat kouřit
Už mnohokrát se během posledních pěti let pokoušel legendární hollywoodský svalovec Arnold Schwarzenegger přestat s kouřením. Nyní začíná svůj další pokus a k rozhodnutí zahodit poslední krabičku ho tentokrát paradoxně nepřivedly pouze zdravotní problémy, ale také vzrůstající finanční náklady

Schwarzenegger se opět pokouší přestat kouřit

Už mnohokrát se během posledních pěti let pokoušel legendární hollywoodský svalovec Arnold Schwarzenegger (54) přestat s kouřením. Nyní začíná svůj další pokus a k rozhodnutí zahodit poslední krabičku ho tentokrát paradoxně nepřivedly pouze zdravotní problémy, ale také vzrůstající finanční náklady, které byl nucen na svůj dlouholetý zlozvyk vynakládat. Pomalu mu totiž přestávaly chutnat běžně dostupné značky cigaret a doutníků, a proto si nechával dovážet speciálně ty nejlepší kousky z Kuby nebo z Brazílie. Jediný doutník ho tak někdy vyšel tisíc i více dolarů.

Na všechno se ale musí podle Arnolda pomalu, a tak rozhodně s kouřením nepřestane ze dne na den. „Byl jsem zvyklý dopřát si tři doutníky denně. Teď jsem dávku omezil pouze na jeden a to je snad ten nejlepší krok, jak s kouřením přestat úplně,“ usmívá se herec, který by podle lékařů kvůli vážným problémům se srdcem neměl kouřit vůbec.
„Cítím se lépe než dříve. Mám více energie než v dobách, kdy jsme zářil na filmovém plátně. A to je co říci!” tvrdí Arnold. Jeho manželka má ale poněkud jiný názor. “Nesmím o tom před manželem mluvit, ale rozhodně nejsem s jeho zlozvykem spokojená a je mi smutno, když vidím, jak si dobrovolně ničí zdraví. Neodradí ho ani naléhání lékařů,” stěžuje si Maria Shriverová (46), podle které se Arnold žene přímo do záhuby.

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Pro ostatní členy rodiny jste nyní zábavní a berou si od vás drahocennou energii. Nyní ji můžete skutečně rozdávat. Dost času trávíte i se svými kamarády a mluvíte jen o příjemných věcech.…

Nejčtenější články

Doporučujeme