Screenové rolety proti slunci se hodí do okna i na pergolu

29. 1. 2018 Reklama
Screenové rolety proti slunci se hodí do okna i na pergolu
Zatemňovací rolety nemusí Vašemu domovu sloužit pouze jako tradiční stínící prvek. Skladba materiálů screenové rolety je velmi odolná proti výkyvům teplot a povětrnostním podmínkám. Díky perforaci látky screeny zajišťují nepřerušenou cirkulaci vzduchu, dostatek světla i účinnou ochranu proti otravnému hmyzu, který je jinak s otevřeným oknem nebo pobytem na zahradě běžně spjatý.

3 typy screen rolet

• Zipscreen – Jde o provedení zatemňovacích rolet s tkaninou uchycenou ve vodicí liště, což zvyšuje odolnost rolety vůči větru. V kombinaci s blackoutovou tkaninou zajistí zipscreen kompletní zatemnění místnosti.

• Screen – Řešení, kdy je látka volně upnutá mezi boxem a spodní lištou. Tkanina není pevně uzamčená do postranních vodicích lišt a díky tomu působí moderně a vzdušně.

• Cablescreen – V tomto případě je screenová tkanina vedena po stranách rolety nerezovým lankem, které při pohledu z interiéru není téměř vidět.

Design na míru

Zastínění domu i zahrady od značky Minirol nabízí rozmanitá barevná řešení pro rám rolety i samotnou tkaninu. Screen clony tak lze snadno sladit s designem venkovního posezení či fasádou domu. Součástí široké nabídky barev rámu jsou i dřevěné dekory. Zvolené barevné provedení i typ tkaniny mají společně vliv na celkovou cenu produktu.

Klepněte pro větší obrázek

Chytrý stínicí systém

Venkovní rolety proti slunci Minirol lze stejně jako jiné typy rolet ovládat manuálně pomocí kliky nebo motorickým pohonem přes vypínač či dálkové ovládání. Díky tomu můžete snadno ovládat více clon najednou nebo si přednastavit jejich polohu stažení. S instalovanými větrnými čidly se při extrémně špatném počasí o screenové rolety na fasádě nebo pergole nemusíte ani bát, protože systém automaticky obdrží signál pro navinutí do boxu.

Pokud vás nabídka screenových clon zaujala, navštivte web www.minirol.cz a požádejte o návrh konkrétního řešení a výpočet ceny prostřednictvím nabídky zdarma.

Více informací najdete na www.minirol.cz

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, prožíváte jedno z nejkrásnějších období roku. Profesně záříte jako hvězdy na nebi a po konfliktech s kolegy ani památky. Sice nepovýšíte ani si finančně nepomůžete, ale na…