Komentáře k článku zpět na článek

Anonymizovaný 5. 7. 2018 | 09:32
Anonymizovaný 5. 7. 2018 | 09:30

Ahoj je mi 29 let,jsem stihla blondina podle znamich jsem krasna .jenze me trapi jeden problem mam pritele uz 4 roky,jsme spolu,a popravde zadna slava prvni 3 mesice byli krasne,pak jen to slo a posledni rok se mi nak vyhiba a radsi se diva na porno jsem s toho nestastna a citim se ponizene nevim ktera bije tvrdi ze zadnou nema ale neverim mu

Mata69 25. 8. 2015 | 15:10

farah.farah: to mě zaujalo taky - není jí trapné s ním spát, mít s ním sex, ale je trapné s ním o tom mluvit???

farah.farah 25. 8. 2015 | 14:50

No jako zásadní vidím větu "je mi trapné o tom s ním mluvit" Sex je v partnerském životě jeden ze základních kamenů a je o něm potřeba mluvit stejně jako o čemkoli jiném co v partnerství neladí.
Já bych si s ním o tom promluvila. Spíš stylem mně chybí to a to já se cítím tak a tak, než poukazovat na něj, aby se necítil zahnán do kouta nebo obviňován. ale tohle je prostě třeba vyjasnit.
Jestli pro něj vztah už vlastně skončil a je s ní jen ze stereotypu (což tak vypadá) nebo jestli je třeba nějaký zdravotní problém a pod.
Z toho co je tam popsáno to na mne působí že vztah prostě vyprchal a přešlo to minimálně u něj v takové spíše spolubydlení. A jestli to tak je tak j lepší se rozejít.

Přečtěte si také

Horoskopy

V neděli si uvědomíte, proč byl na vás partner naštvaný a udobříte se s ním. Nejde o nic závažného, ale…

Nejčtenější články

Doporučujeme