Sean Connery je muž s nejerotičtějším hlasem

10. 6. 2002
Sean Connery je muž s nejerotičtějším hlasem
Britská filmová hvězda sir Sean Connery se na sklonku herecké kariéry dočkal dalšího uznání. Slavný herec byl Královským slepeckým institutem jmenován mužem s nejvíce sexy hlasem.

Sean Connery je muž s nejerotičtějším hlasem

Klepněte pro větší obrázek Britská filmová hvězda sir Sean Connery (71) se na sklonku herecké kariéry dočkal dalšího uznání. Slavný herec byl Královským slepeckým institutem jmenován mužem s nejvíce sexy hlasem. K rozhodnutí dospěla rada institutu poté, co podrobila důkladnému rozboru hlasy desítek populárních osobností. „Náš závěr je jasný. Sir Connery má rozhodně ze všech současných celebrit nejerotičtější hlas,“ ohlásil zástupce rady verdikt institutu.

  Slepecká organizace se rozhodla ohodnotit hlasy světových celebrit u příležitosti vytvoření nového digitálního projektu, který by se měl stát obdobou filmové ročenky. „Posbírali jsme nahrávky hlasů stovek herců a zpěváků. Ty jsme poskládali do sekcí podle mnoha kritérií. Například podle žánru, kterému se věnují, nebo podle toho, zda šlo o výroky vystřižené z filmů či z rozhovoru. Několik celebrit nám dokonce namluvilo záznam exkluzivně pro náš projekt,“ prozradil zástupce institutu.
Bývalý tajný agent James Bond vyhrál v anketě s naprostou převahou nad svými konkurenty. Od členů slepecké rady získal celkem třiadvacet procent hlasů, přičemž hlavní rival, představitel netopýřího muže Batmana, George Clooney (41) skončil se ziskem pouhých devíti procent. Bronzovou medailí odměnili angličtí slepci hlas už zesnulého Richarda Burtona – jeho nahrávka pocházela z filmu Dotek medúzy.
Nositelkou nejerotičtějšího ženského hlasu se stala s osmi procenty Joanna Lumleyová (56), jejíž hlas znají miliony dětí na celém světě z kreslených filmů o malém duchu Whisperovi. (Plus)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

V kolektivu jste jako doma a snažíte se hned každému pomoci. Tato situace vám dodává energii a přináší ovoce. Nadřízený je nadšený a doufá, že se opět uplatníte na maximum. Úspěch a…

Nejčtenější články

Doporučujeme