Sedm vzdušných outfitů, díky kterým v létě schováte celulitidu a budete sexy

25. 7. 2018
Ať už jste štíhlá nebo máte výraznější křivky, problém zvaný celulitida trápí většinu žen jakéhokoliv typu postavy. Zbavit se jí není jen tak a rozhodně to nejde ze dne na den. Nevzhledné ďolíčky na stehnech ale můžete maskovat a přitom stále zůstat sexy a in.

1. Maxi šaty a dlouhé sukně

Móda v poslední době hraje ženám s celulitidou do karet. Krátké sukně i šortky jsou sice pořád v kurzu, letí ale také maxi šaty a dlouhé sukně.

2. Midi šaty a sukně

Pokud chcete schovat celulitidu na stehnech, ale naopak toužíte ukázat opálená štíhlá lýtka, pak jsou pro vás ideální midi šaty a sukně, jejichž délka dosahuje pod kolena.

3. a 4.: Krajky a průhledné materiály ukáží jen to, co chcete

Zaměřte se také na materiály, frčí transparentní a krajkové látky, které odvedou pozornost od pomerančové kůže, ale zároveň vám dovolí odhalit nohy v celé své kráse.

5. a 6.: Culottes a palato

Jestliže máte problémy se silnějšími stehny, která se vám třou o sebe a způsobují odřeniny na vnitřních stranách, pak zvolte letní kalhoty. Zkuste například culottes, což jsou takové midi kalhoty s širokými nohavicemi zakončenými pod koleny. Podobné jsou i palato se zavazováním v pase. Oba styly najdete v galerii v úvodu článku.

7. Na pláž vemte šátek

Obávat se nemusíte ani na pláži. Vleže není celulitida vidět a ve chvíli, kdy si půjdete pro drink nebo zmrzlinu, stačí si kolem pasu uvázat barevný plážový šátek, pod který schováte vaše pomerančové tajemství.

Inspiraci, jak schovat celulitidu a přitom mít šmrnc, najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Lev je od přírody schopný a ambiciózní. To platí pro zrozence i tento den. Dostane se jim nevídané šance, která je posune na další stupínek úspěchu. Dalo by se říci, že k ní přijdou jako…

Nejčtenější články

Doporučujeme