Šelma Naomi

18. 5. 2006
Šelma Naomi
Perla přehlídkových mol Naomi Campbell umí být divoká jako tygr, hravá jako kotě a elegantní jako černý panter. Nemůže pochyb o tom, že v topmodelce se skrývá šelma.

Naomi Campbell patří k mizivému procentu modelek, které se drží na absolutní špičce módního Olympu dlouhá léta. Objevili jí, když jí bylo sotva 15 let, tedy před více než 21 lety. Doslova přes noc jí padl k nohám celý módní svět a dožadoval se ještě více její nenapodobitelné krásy. Stačí vyslovit její křestní jméno a každému se vybaví souměrná tvář, dokonalé tělo a ladná chůze.

Naomi je živoucí legendou nejen mezi modelkami. Její krása ji dovedla na vrchol a její mozek ji tam stále drží. Není pochyb o tom, že je Naomi velmi schopná obchodnice. Moc dobře zná svou cenu. Sumy, které musí návrháři platit za její účast na přehlídkách a focení jsou astronomické. Nicméně se tato investice vyplácí obou stranám. „Jsem unavený ze všeho toho humbuku, že jsou modelky přeplácené. Jen se jděte podívat na nějaké módní show a sledujte Naomi Campbell, kráčející po mole. Uvědomíte si, že stojí za všechny peníze. Kdykoli ji osobně vidím, její krása mě ohromí,“ řekl Elton John a k tomu opravdu není co dodat.

Naomi však prokázala svůj talent nejen v oblasti modelingu. Své zájmy realizovala také ve zpívání, psaní a hraní. Její charisma mohli obdivovat televizní a filmoví diváci – Naomi hrála po boku mezinárodních hvězd ve filmech Michelangela Antonioniho, Steva DiMarca a Spikea Lee. Jako spisovatelka se Naomi podílela na románovém bestselleru Swan (vyšel v roce 1997) a dále na knize fotografií s názvem Naomi, které svými komentáři doplnili její přátelé a obdivovatelé včetně modelky Iman a Quincy Jonese. Stejně výrazně se prosazuje v charitativní oblasti. Aktivně spolupracuje s dětským fondem Nelsona Mandely, UNESCO či fondem Fashion Targets Breast Cancer, jehož byla vůbec první tváří. V loňském roce koordinovala iniciativu na pomoc obětem hurikánu Katrina, která vynesla milion dolarů.

Neopomenutelnou součástí businessu jménem Naomi Campbell jsou okouzlující vůně, ke kterým pravidelně každý rok přibude nová. Pro rok 2006 představuje kráska vůni pro ženy, které milují módu a bedlivě sledují nejnovější trendy. Nová vůně Cat deluxe ztělesňuje mnohostrannost povahy žen, které se odvážily být samy sebou a vůbec nic nepředstírat. V každé se ukrývají dvě stránky a spousta protikladů. Nejinak tomu je v případě Naomi. Je sladce nevinná i neposlušně hravá. Elegantní i nestoudně rozkošnická. Provokativní i tajemně odtažitá. Stejně jako kočka se svou nespoutanou povahou šelmy.

Cat deluxe je zároveň vůní trendovou a módní, protože je skvělým doplňkem pro denní nošení a má báječnou schopnost dodat své nositelce sebedůvěru ve vlastní schopnosti a touhu sáhnout po tom nejlepším, co život nabízí. Tato vůně pomáhá ženě svobodně objevit svou pravou smyslnost.

"Není nic, co by vám o ženě řeklo víc, než její parfém. Cat deluxe je víc než vůně. Je to otevřená zpověď o jejím životním stylu, hloubce a touze být krásná. O její sebedůvěře a vědomí si svých tajných zbraní, které dokáže důmyslně používat ke svádění," hovoří o své nejnovější vůni Naomi.

Ovocně květinový osvěžující akord čerstvé frézie a šťavnatého kardamonu propůjčuje vůni živoucí zářivost. Sladce omamné srdce je plné směsi tmavé fialky, pivoňky a šťavnaté broskve, které dodávají vůni erotickou intenzitu. Aromatická kombinace smyslných hlubokých tónů ambry, dřevitých arómat, pižma, pačuli a vanilky zvýrazňují teplý a sametový charakter vůně a dávají celé kompozici mocnou, téměř magnetickou přitažlivost.

Naomi vybrala jako speciální složku své nové vůně fialku. Je stejně jako ona sama plná protikladů: byla uctívána ve starověkém Řecku pro svou opojnou vůni a elegantní sametové okvětní lístky, ale ve skutečnosti takhle něžná květinka miluje svobodu a nespoutanou divokost, protože vyrůstá v křovinách divokých lesů.

Flakon vůně Cat deluxe ztělesňuje ženskou eleganci s hravým detailem. Čisté linie jsou lehce zaoblené, čiré sklo nese velmi přitažlivý potisk leopardí kůže. Místo uzávěru je na vrcholu flakónu umístěn drobný stříbrný kroužek s hebkou růžovou bambulkou, kterou můžete sejmout a připevnit k mobilnímu telefonu jako originální módní doplněk. V červnu a červenci 2006 získáte při nákupu vůně Cat deluxe od Naomi Campbell jako dárek originální růžové tričko s logem a roztomilými kočičími tlapkami. Akce platí ve vybraných drogeriích a parfumeriích po celé ČR.

autor: Simona

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, nepodléhejte lenosti a zkuste se dokopat k lepším výsledkům. Právě na ně je nadřízený zvyklý, proto si vše raději dvakrát rozmyslete. V posledních dnech bojujete s únavou, ale…

Nejčtenější články

Doporučujeme