Parta z Melrose Place Profimedia

Parta z Melrose Place Profimedia

Thomas Calabro  v Melrose Place Profimedia
Thomas Calabro nyní Profimedia
Josie Bisett v Melrose Place Profimedia
Josie Bisett nyní Profimedia
22
Fotogalerie

Seriál Melrose Place: Co se stalo s hrdiny z bytového komplexu s bazénem?

Jestli jste v mládí milovala dnes již kultovní seriál Beverly Hills 90210, pak vás jistě aspoň z části neminul jeho sourozenec Melrose Place. Postavy tohoto seriálu, který se na obrazovkách objevil poprvé před šestadvaceti lety, byly starší než puberťáci v BH90210 a sdílely společně dům o několika bytech s bazénem. Co se stalo s představiteli hlavních hrdinů?

Thomas Calabro

Postava prohnaného doktora Michaela Manciniho byla v seriálu od prvního dílu až do samého konce. Její představitel Thomas Calabro dokonce některé díly sám režíroval. Po skončení Melrose Place už žádnou tak velkou hereckou nabídku nedostal, objevil se však v několika televizních filmech a v epizodních rolích seriálů jako Glee, Castle na zabití nebo Námořní vyšetřovací služba. V roce 2005 se rozvedl s manželkou Elizabeth Prior, s níž má tři děti.

 

Pokračování 2 / 10

Josie Bissett

Manželku záletného doktora Manciniho Jane Andrews Mancini si na začátku seriálu zahrála Josie Bissett, která po více než čtyřech letech z natáčení odstoupila. Důvodem byl potrat, který ve skutečném životě prodělala. Nakonec se ale na poslední sérii do Melrose Place vrátila. Od té doby si ještě zahrála malé role v několika seriálech, její hlavní pracovní náplní je ale psaní knih pro děti.

Josie se během natáčení také stihla zamilovat do svého hereckého kolegy Roba Estese, který hrál majitele restaurace Kylea McBridea. Do roku 2006 byli manželé a mají spolu dvě děti.

Pokračování 3 / 10

Heather Locklear

Amanda Woodward byla jednou z nejvýraznějších postav seriálu, ačkoliv se v něm původně měla objevit jen na pár epizod. Její představitelka Heather Locklear byla už v té době známá herečka, která účinkovala například v Dynastii, později pak ve Dva a půl chlapa nebo v seriálu Ally McBealová a ve spoustě televizních filmů.

Rušno je i v jejím osobním životě. Poprvé byla do roku 1993 vdaná za bubeníka Tommyho Lee, kterého si vzala také Pamela Anderson, po roce si vzala kytaristu Bon Jovi Richieho Samboru. Rozvedla se i s ním a naposledy byla zasnoubená s hereckým kolegou Jackem Wagnerem, který právě v Melrose Place hrál její osudovou lásku. Zasnoubení ale zrušila a od té doby se potácí v problémech s alkoholem a násilím.

Pokračování 4 / 10

Jack Wagner

Doktor Peter Burns byl postava, která v seriálu vydržela dlouhých pět sérií. Jack Wagner se už před Melrose Place objevil v seriálu Báječní a bohatí a po skončení pak jako skoro všichni jeho kolegové v Castle na zabití. Několik let hrál také v seriálu When Calls The Heart, jenž se na české obrazovky nedostal. V soukromém životě zažil pěkné šoky, poté co s ním Heather Locklear zrušila zasnoubení, ho vyhledala jeho třiadvacetiletá dcera, kterou dala její matka k adopci a ona se rozhodla vypátrat své biologické rodiče.

Pokračování 5 / 10

Grant Show

Jack Hanson patřil v Melrose Place k největším idolům a lamačům dívčích srdcí. Ve stejné roli se Grant Show objevil dokonce i v několika epizodách spřáteleného seriálu Beverly Hills 90210. Show je dodnes aktivní herec, má na svém kontě menší role ve filmech i v řadě seriálů, jako jsou Devious Maids nebo Odpočívej v pokoji.

Od loňského roku hraje jednu z hlavních rolí v nové sérii Dynasty. Také on na place při natáčení poznal lásku – zamiloval se do své kolegyně Laury Leighton, vztah jim ale nevydržel. Nyní je Grant podruhé ženatý a svůj volný čas věnuje svým zálibám, jako jsou auta, motorky, sport a příroda.

Pokračování 6 / 10

Doug Savant

Nesmělého gaye Matta Fieldinga, který většinu svého působení v seriálu řešil svoji sexuální orientaci, si jistě pamatujete. V reálném životě je ale herec heterosexuál. Byl to právě on, ke komu od Granta Showa přeběhla herecká kolegyně Laura Leighton, s níž si později pořídil rodinu. Ani on se ve světě showbyznysu neztratil, po Melrose Place hrál dlouhá léta v seriálu Zoufalé manželky, vidět jste ho mohla také v epizodních rolích v Akta X, Myšlenky zločince nebo Castle na zabití.

Pokračování 7 / 10

Andrew Shue

Dalším párem známého domu v Melrose Place byli na začátku seriálu Billy a Allison. Jejich láska se přetavila i do skutečného života. Pro Andrewa byla role Billyho Campbella začátkem jeho herecké kariéry, výraznou stopu po sobě ale nezanechal. Vztah s hereckou kolegyní mu nevydržel, nyní je podruhé ženatý. Má tři syny a dvě nevlastní dcery.

Pokračování 8 / 10

Courtney Thorne-Smith

Jednou z hereček, které našly výrazné uplatnění i po skončení Melrose Place, byla právě Courtney Thorne-Smith, která ztvárnila tichou a mírnou Allison Parker, přítelkyni Billa Campbella. Později se několik let objevovala v neméně úspěšném komediálním seriálu Ally McBeallová z právnického prostředí. V posledních letech se sem tam objeví v televizi. Je podruhé vdaná a má syna.

Pokračování 9 / 10

Laura Leighton

Modrooká zrzka Sydney Andrews hrála v seriálu sestru Jane Mancini a také pěknou mrchu, která střídala muže jednoho za druhým. Podobně na tom byla i v osobním životě, když z náruče hereckého kolegy Granta Showa přeskočila k Dougovi Savantovi, s nímž má dvě děti.

Stejně jako Grant Show si zahrála i v Beverly Hills 90210, Laura zde ale vystoupila v jiné roli. Herečka, která zřejmě nestárne a stále vypadá skvěle, našla později uplatnění v dalším oblíbeném seriálu Prolhané krásky a také v několika televizních filmech.

Pokračování 10 / 10

Daphne Zuniga

Jako jedna z mála měla Daphne Zuniga kariéru nastartovanou už před Melrose Place. V seriálu ztvárnila fotografku Jo Reynolds a objevila se v roce 2009 také v pokračování Melrose Place, které ale bylo ukončeno po první sérii. Od té doby herečka hlavně bojuje za životní prostředí a spolupracuje na nejrůznějších kampaních. Detaily ze svého osobního života úzkostlivě tají, ale jedno je jisté – nikdy se nevdala ani neměla děti.

"Je právě tolik, kolik je..." Pamatujete si ještě znělku Melrose Place? Podívejte se na video:

 

 

Doporučujeme

Články odjinud