Seriál Přátelé: Jak dnes vypadají nezapomenutelné vedlejší postavy?

20. 8. 2020
Seriál Přátelé se sice přestal natáčet po skončení desáté série v roce 2004, ani šestnáct let po poslední klapce ale nemizí z obrazovek. Možná také proto na divácích zanechaly dojem i některé vedlejší postavy. Které to jsou? A jak dnes vypadají?

Gunther – James Michael Tyler

Neúnavný ctitel Rachel se v sitcomu objevoval celých deset sérií. Gunther pracoval jako barista v kavárně Central Perk, kde se odehrávala velká část seriálu. Svého času zde pracovala i Rachel, do níž se Gunther zamiloval a platonicky ji obdivoval celých deset let. Pochopitelně nesnášel Rosse a dával mu to okatě najevo. Herec James Michal Tyler získal roli Guntera hlavně proto, že jako jediný z uchazečů uměl zacházet s přístrojem na cappuccino. Dveře do Hollywoodu mu to ale příliš neotevřelo, a to ani přesto, že herectví vystudoval. Po skončení Přátel se objevil jen ve dvou nevýrazných filmech a v jedné epizodní roli seriálu Doktůrci. V Hollywoodu ale pořád žije a rád hraje na klávesy, skládá hudbu, ale najde si čas i na tenis a golf.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Zaměřte se na relaxační pohybové aktivity, projděte se po lese anebo si vyjeďte na kole. Soustřeďte se na regeneraci vnitřních sil, neoplýváte zrovna přemírou energie. To vše se změní, jen…