Seriál Přátelé: Jak dnes vypadají nezapomenutelné vedlejší postavy?

20. 8. 2020
Seriál Přátelé se sice přestal natáčet po skončení desáté série v roce 2004, ani šestnáct let po poslední klapce ale nemizí z obrazovek. Možná také proto na divácích zanechaly dojem i některé vedlejší postavy. Které to jsou? A jak dnes vypadají?

Gunther – James Michael Tyler

Neúnavný ctitel Rachel se v sitcomu objevoval celých deset sérií. Gunther pracoval jako barista v kavárně Central Perk, kde se odehrávala velká část seriálu. Svého času zde pracovala i Rachel, do níž se Gunther zamiloval a platonicky ji obdivoval celých deset let. Pochopitelně nesnášel Rosse a dával mu to okatě najevo. Herec James Michal Tyler získal roli Guntera hlavně proto, že jako jediný z uchazečů uměl zacházet s přístrojem na cappuccino. Dveře do Hollywoodu mu to ale příliš neotevřelo, a to ani přesto, že herectví vystudoval. Po skončení Přátel se objevil jen ve dvou nevýrazných filmech a v jedné epizodní roli seriálu Doktůrci. V Hollywoodu ale pořád žije a rád hraje na klávesy, skládá hudbu, ale najde si čas i na tenis a golf.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S blížícím se úplňkem jste roztěkaní a unavení. Tentokrát na vás nepůsobí pozitivně a více vám bere, než dává. Milé Váhy, v práci se nepokoušejte o nic velkého a dopřejte si odpočinek v…

Nejčtenější články

Doporučujeme

Recepty pro vás Další recepty