Seriál Přátelé: Podívejte se na nový trailer! Dají se po 14 letech dohromady?

24. 1. 2018
Seriál Přátelé: Podívejte se na nový trailer! Dají se po 14 letech dohromady?
Všem fanouškům kultovního sitcomu Přátelé jistě zaplesalo srdce, když svět obletěl trailer, který se tvářil, jako by představoval film navazující na oblíbený seriál z devadesátých let. Bohužel šlo jen o sestřihy z jiných seriálů, můžeme si tak ale aspoň představit, jak by film vypadal.

V sitcomu Cougar Town, který se v traileru objevuje, ztvárnila hlavní roli Jules Cobb herečka Courteney Cox. Tu si jistě pamatujete z Přátel coby pořádkumilovnou Monicu Geller. Postupně se v různých dílech v epizodních rolích objevily i další hvězdy z Přátel.

Lisa Kudrow si zahrála lékařku, která byla stejně podivínská jako Phoebe Buffay, Jennifer Aniston známá jako Rachel Green ztvárnila ujetou psychoterapeutku a Matthew Perry alias Chandler Bing se v Cougar Town opět dvořil Courteney Cox.

Falešný trailer k filmu Přátelé: Návrat. Podívejte se na video:

V sitcomu se neobjevili akorát David Schwimmer ztvárňující Rosse Gellera a Matt LeBlanc představující sukničkáře Joeyho Tribbianiho. Ten se ale po skončení Přátel dočkal vlastního seriálu s názvem Joey, kde se po jeho boku objevil právě Schwimmer. Ukázky z tohoto sitcomu můžete také vidět ve falešném traileru.

Ačkoliv se o filmu o partě přátel z New Yorku několikrát jednalo, nevypadá to, že se oblíbení Monica, Chandler, Ross, Rachel, Phoebe a Joey dají někdy dohromady. Škoda, taková podívaná by určitě stála za to.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na víkend si naplánujte činorodou aktivitu a pohybujte se venku na čerstvém vzduchu. I přes všechny zákazy a doporučení si najdete plnohodnotný způsob strávení volna. Vyrazte třeba na…