Seriál Slunečná: Co koronavirus dal i vzal oblíbeným hercům?

20. 4. 2020
Kvůli pandemii uvázli herci ve svých domovech a snad nikdy nebyli doma tak dlouho se svou rodinou a partnery. Co všechno díky nucenému volnu stíhají a na co všechno se těší, až doba omezení skončí?

Bára Jánová coby Sylva Popelková

Nucené volno přimělo herečku hodně vařit, jíst a uklízet. „Samozřejmě sleduji zprávy, taky čtu, cvičím a konečně jsem se zase vrhla na psaní,“ přiznává herečka, která je teď často i na telefonu a sociálních sítích. „Jako každý si asi víc volám s rodinou a kamarády, na které nebyl čas v době, kdy se mohlo ven. Taky dost sleduji Instagram. Je fajn, že se tam lidé navzájem snaží povzbudit a pobavit.“ Díky volnu se Bára konečně dostala k věcem, na které nebyl během natáčení seriálu a práce čas. „Nejvíc se ale těším, až tohle skončí. Že půjdu ráno ven a vrátím se zase až ráno. Že uvidím kamarády a rodinu. Že uvidím kolegy ze Slunečné a začneme zase točit,“ vypočítává herečka, které teď nejvíc chybí lidi a sluníčko.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Během neděle budete unavení a ospalí. Klidně si přispěte a odpoledne si ještě dejte šlofíka. Pracovní sféra vám dává zabrat, a proto si odpočinek zasloužíte. Když se budete věnovat dětem,…