Denisa Nesvačilová Archiv TV Prima

Denisa Nesvačilová Archiv TV Prima

Eva Josefíková Archiv TV Prima
Eva Josefíková Archiv TV Prima
Kristýna Kociánová Archiv TV Prima
Kristýna Kociánová Archiv TV Prima
21
Fotogalerie

Seriál Slunečná: Na podzim přijdou nové tváře i náhrada za Veroniku Arichtevu!

Divácky velmi oblíbený seriál Slunečná vstoupí do podzimní sezóny s několika změnami a hlavně novými tvářemi. Kdo jsou noví hrdinové a kdo se objeví v roli Denisy Kánské?

Karolína – Denisa Nesvačilová

Novou postavou bude Karolína, mladá dívka, která se na statek před pár lety dostala, když musela opustit dětský domov, ve kterém vyrůstala. Popelkovi se jí ujali a Běta, která ji přijala skoro za svoji dceru, jí umožnila dokončit školu. Karolína po studiích odjela za prací do Irska. Teď se po dvou letech vrací na statek, aby Bětě vrátila peníze, co jí půjčila, a hlavně si odpočinula. Je divoká, nespoutaná, nic neřeší. Je pravým opakem Týny a navíc se zamiluje do Janka. Hraje ji Denisa Nesvačilová.

Pokračování 2 / 4

Lukáš Verner – Vladimír Polívka

Lukáš je doktor – embryolog a specialista na umělé oplodnění, a především Jankův kamarád. Pracují spolu na novém projektu a při té příležitosti se Lukáš zamiluje do Týny. Z kamarádů se tak na krátkou chvíli stanou protivníci v lásce, ale jejich spolupráci a kamarádství to nenaruší. Lukáš časem pochopí, že u Týny nemá šanci, a zaměří svoji pozornost na Karolínu. Bohužel to ale překombinuje, takže i o ní přijde.

Pokračování 3 / 4

Erika – Kristýna Kociánová

Herečka z oblastního divadla, která je příbuzná s Kratinovými. Ti se s ní domluví, aby hrála fiktivní partnerku pro Toma (Filip Blažek), protože mu hrozí soud o kluky. Erika je ale na Toma moc divoká, takže je jasné, že si nesednou. Tom by se jí rád zbavil, ale pomoc proti Plesníkové (Zdena Herfortová) potřebuje. Erika se pozvolna do Toma zamiluje a Tom do ní, a nakonec jí nenechá ze Slunečné odjet. 

Pokračování 4 / 4

Denisa Kánská – Eva Josefíková

Po odchodu Veroniky Arichtevy na mateřskou dovolenou převzala postavu Denisy, bývalé přítelkyně Janka Linharta (Marek Lambora), herečka Eva Josefíková. Na obrazovce se „nová“ Denisa objeví v září. „Nabídkou na roli jsem byla překvapená. Natáčení je fajn a těšila jsem se, protože polovina štábu na Slunečné je z Modrého kódu. Je to jako bych se vracela domů.“

Doporučujeme

Články odjinud