Seriál Ulice: Adam a Jarka odhaleni, žárlivý Pavel a překvapení pro Magdu

28. 11. 2022
Adam a Jarka se vyhýbají nevyhnutelnému. Dojde k vyzrazení jejich vztahu a jaká bude reakce okolí? Mára Karle zazlívá zradu a nemůže se na ni ani podívat. Ustojí to jejich vztah? Magda čelí novým výzvám kvůli charitě, nyní ji s tím pomohou i studenti, budou se jí líbit obarvené svatební šaty?

Nevyhnutelné odhalení

Adam a Jarka i nadále mlží před blízkými, jak to spolu doopravdy mají. Někdo o nich už ví, přesto ani jeden z nich nechce, aby pravda vyšla všeobecně najevo. Jenže to by nesměli pokoušet osud a štěstěnu. Adam se totiž dozví, že bude mít celý večer byt jen pro sebe, a tak pozve Jarku na návštěvu. Souhrou náhod se však osazenstvo bytu vrátí domů mnohem dřív, než Adam předpokládal, ve chvíli, která bude hodně pikantní. A začnou se dít věci… Kdo a při čem přistihne Adama a Jarku? Který z Adamových nejbližších z toho bude na infarkt? A jaké bude mít tento úsměvný megatrapas následky?

Jak to má Tomáš Dastlík z Ulice v soukromí? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Merkur bude až do 10. února v blahodárném spojení s Uranem, proto na sobě pilně pracujte. I když se v tomto období cítíte více unavení, neklesejte na mysli. Všechno se vám podaří dotáhnout…