Seriál Ulice TV Nova
Seriál Ulice TV Nova
Seriál Ulice TV Nova
Seriál Ulice TV Nova
49
Fotogalerie

Seriál Ulice: Anču a Petra pohltí vášeň, je Michal otcem Kryštofa?

Květen je časem lásky, a tak na lásku dojde samozřejmě i v Ulici. Zatímco Anču a Petra čekají hodně vášnivé chvilky, Aleš i Michala budou o lásku bojovat.

Nečekaná smrt u Marcely a boj o život

Co může být horšího než panický strach, který nás naprosto ovládne a jehož se nedokážeme zbavit? Někdy stačí jedna šokující zpráva, aby se nám život náhle převrátil vzhůru noha a abychom začali zažívat muka, jež ničí nás i naše blízké. Přesně to se stane také Marcele, která znovu zkolabuje poté, co jí do života vstoupí smrt. Najednou si uvědomí, že i ona se ocitla jen krůček od propasti, že lítá v obrovském průšvihu, který by ji mohl stát život… Jaká muka čekají Marcelu trpící mentální anorexií a její blízké, kteří se jí snaží pomoc?

Pokračování 2 / 7

Testy otcovství i usmiřování

Co je pro nás větší životní hodnotou? Důvěra, nebo jistota, že věci jsou skutečně tak, jak se nám tvrdí? Michal Štrunc se upnul na to, že je biologickým otcem Kryštofa, syna své lásky z mládí, se kterou ho osud před tři čtvrtě rokem znovu svedl dohromady. Přestože mu Věrka tvrdí, že to tak není, že otcem Kryštofa je Luboš, Michal se stále nevzdává naděje, že Kryštof je jeho. O Věrku už brzy znovu zabojuje. A pak začne bojovat i o Máru… Podaří se mu získat jistotu, kdo je Kryštofovým otcem? Jak na jeho návrh testů otcovství zareagují Věrka a Kryštof?

Pokračování 3 / 7

Aleš bojuje o Gábinu

Co je na vztahu nejdůležitější? A můžeme v něm být sami sebou? Přesně tohle se už nějakou dobu honí hlavou Gábině, jejíž vztah s Alešem prochází obrovskou krizí. Puntičkářský Aleš se snaží jejich život vtěsnat do svých tabulek a pravidel, což Gábinu ničí. Na druhou stranu Aleše miluje. A velkou roli u ní hraje i to, že ho zbožňuje její syn. O to těžší je pak rozhodování, jak dál… Mají ti dva ještě šanci? Jsou ještě schopni kompromisů, nebo to mezi nimi zašlo už hodně daleko? Vybojuje si Aleš Gábinu a její lásku?

Pokračování 4 / 7

Otovy trapasy s Johankou

Jsou lidé, se kterými se rozhodně nenudíte. Do této kategorie patří také Ota a Johanka. Ti dva se opravdu hledali, až se našli. Johanka je navíc ještě větší číslo než Ota, takže ten díky ní občas zažívá hodně perné chvilky. Nejinak tomu bude i tento týden, kdy se mu excentrická modelka Johanka postará o pořádný trapas při výuce. Co Johanka udělá? A jaké to bude mít následky?

Pokračování 5 / 7

Návrat na místo činu

Jsou události, na které se hned tak nezapomíná. Takovou je pro Starej vercajk a zvláště pro Jindru s Bedřichem loňský koncert ve Znojmě, jenž se kvůli speciálně okořeněným karbanátkům pořádně zvrtl. Nyní se kapela vrací na místo činu. A ani tentokrát nepůjde o obyčejný koncert… Čím bude tenhle návrat na místo činu speciální?

Pokračování 6 / 7

Náročný návrat do života

Jak se vyrovnat se smrtí někoho, kdo nám zlomil srdce a ublížil tak jako nikdo před tím? Říká se, že čas všechno vyléčí. Ale kolik času je na to potřeba? A co dělat, než rány v duši přestanou bolet? Na náhle ovdovělou Adrianu je toho v poslední době ažaž. Její rodina se jí snaží pomáhat, jak jen může. Zároveň kolem ní ale našlapuje po špičkách, aby jí ještě více nenakládala. Ani to ji však neuchrání od bolestivého vyrovnávání se s realitou a vzpomínkami, které se nečekaně vynoří ve chvíli, kdy to člověk nečeká… Co je pro Adrianu další těžkou zkouškou? Jak ji zvládne tentokrát?

Pokračování 7 / 7

Kdo neustojí maturity?

Je tu čas maturit! Náročné období pro maturanty i jejich profesory. Pro někoho jsou zkoušky dospělosti brnkačkou, jinému dají pořádně zabrat. Nervy a trému ale mají všichni bez rozdílu. Jak maturity zvládne Davidova třída? Lucka Weberová, která až nezdravě lpí na svém učiteli, si už brzy sáhne na dno, byť to zpočátku tak vůbec nevypadá. Stačí však, aby zaslechla něco, co není určeno pro její uši, a rázem se jí její iluze zbortí jak domeček z karet. Jenže opravdu to byly jen iluze? Co může člověku tak ublížit, že na rozhodující zkoušku nakonec nedorazí?

Doporučujeme

Články odjinud