Seriál Ulice: Anička záhadně zmizí, Štěpán se vrací a Adriana má objev

Seriál Ulice: Anička záhadně zmizí, Štěpán se vrací a Adriana má objev

Květen je lásky čas a bude to znát i v Ulici. Sílu lásky znovu poznají Veronika s Martinem a Amorův šíp zřejmě zasáhne i Adrianu. Bojovat za svoji lásku bude i Jirka s Digi, zato Anička se opět trápí. Co dalšího se stane s obyvateli Ulice?

Anička se trápí

Anička se sice po víkendu vrátí z Amsterodamu klidnější, ale dlouho jí to nevydrží. Brzy na ni opět dolehne Bedřichova zrada, a také fakt, že s jinou čeká dítě, které ona nikdy nemohla mít, i když po něm toužila. Zatím ani ona, ani její okolí netuší, že se u ní pomalu začíná projevovat psychická porucha. Bude nemoc důvodem, proč Anča najednou zmizí?

Pokračování 2 / 5

Štěpán je zpátky

Do Ulice se vrací Štěpán a zřejmě jakožto bývalý rodinný příslušník zasáhne do vztahu své bývalé švagrové Digi. Ta stále není přesvědčená, že má s Jirkou v budoucnu šanci, ale on se nechce vzdát bez boje. Digi je ale přesvědčená, že každý má o jejich společné budoucnosti jiné představy. Podaří se jim nakonec zůstat spolu?

Pokračování 3 / 5

Veronika a Martin hoří láskou

Martin s Veronikou se pomalu loučí se svými dětmi, které mizí z rodného hnízda. Na jednu stranu je jim z toho smutno, na tu druhou mají najednou daleko víc času pro sebe a prožívají tak druhé líbánky. Nově nabytá vášeň mezi nimi je tak veliká, že donutí Martina přemýšlet. Nakonec za svojí ženou přijde s nečekaným návrhem. Co takhle si pořídit miminko?

Pokračování 4 / 5

Mirka prozře

Mirka má v poslední době pocit, že je všechno zase v naprostém pořádku a její život funguje tak, jak by měl. Má kolem sebe lidi, kteří ji mají rádi, a také práci, kterou má ráda ona. Ale nakonec ji přece jen čeká krutá pravda, která s ní pořádně zamává. Nejhorší na tom bude, že půjde o lidi, kterým věřila, o rodinu a přátele. Co s tím Mirka udělá?

Pokračování 5 / 5

Adriana se uklidní

Adriana rozchod s Eddiem vůbec nezvládala a užila si opravdu bouřlivé období. Kopala kolem sebe, ubližovala svým blízkým, hýřila, propadala drogám i alkoholu a její okolí trpělo s ní. Došlo i na milostné vzplanutí mezi ní a Mikim, což přineslo nepříjemné situace. Teď to ale vypadá, že se vše obrátí k lepšímu. Adriana totiž potkala někoho, kdo vypadá solidně. Jak dopadne jejich první rande?

Doporučujeme

Články odjinud