Seriál Ulice: Bedřich bojuje o dceru, Marie intrikuje a Mastný dává lekci

Seriál Ulice: Bedřich bojuje o dceru, Marie intrikuje a Mastný dává lekci

Tento týden v Ulici bude opět pestrý. Bedřich se bude bát o svoji dceru, Katarína a její otec budou muset přistoupit k radikálnímu rozhodnutí, Veronika bude na tenkém ledě s Lukášem Binarem. Co dalšího se stane?

Katarína nezvládá

Po nehodě svého otce, kterou způsobil Matěj, se Katarína zuby nehty snaží udržet při životě rodinnou pradlenku, situace je však čím dál horší. Osud se proti ní a její rodině spiknul a i kdyby Katarína a její otec oba pracovali na dvě stě procent, situace je nezadržitelná. Otec se proto rozhodne pro radikální řešení, které by je mohlo zachránit dřív, než bude pozdě. Co udělá? A jak se k situaci postaví Matěj? A co na to řekne Katarína?

Pokračování 2 / 6

Bedřich bojuje

Ačkoliv to nikdo nečekal, Bedřich se dostane do situace, kdy bude muset bojovat o svoji dceru. Doteď byly vztahy mezi ním, Jindrou a Honzou v rámci možnosti ucházející a vždy se nějak dokázali dohodnout. Nyní se ale Jindra rozhodne k zásadnímu kroku, který vše převrátí naruby. Honza navíc vezme situaci do svých rukou a Bedřich se začne bát, že ztratí dceru. Co na to Jindra?

Pokračování 3 / 6

Vendula dostane lekci

Pekařství Nyklových se nyní horko těžko drží nad vodou, přestože bylo dlouhou dobu mezi zákazníky hodně oblíbené. Kvůli pomluvám ale ztratilo svou pověst, starosta Mastný se navíc postaral o to, aby se pekařství začali zákazníci vyhýbat obloukem. S tím se nehodlá smířit Vendula. O rodinný podnik začne bojovat, jenže se s žádostí o pomoc bohužel obrátí právě na Mastného. Ten jí dá pořádnou lekci, jež se bohužel neobejde bez následků… Jak si Mastný vychutná dceru svého úhlavního nepřítele? A jaké to bude mít následky?

Pokračování 4 / 6

Jiskření mezi Blankou a Evženem

Protiklady se prý přitahují, někdy to však trvá docela dlouho, než přeskočí ta pravá jiskra. Blanka a Evžen kolem sebe krouží již několik měsíců, teprve teď však dají svým citům volný průchod… Co s nimi udělá láska?

Pokračování 5 / 6

Přistižená Veronika

Veronika a Lukáš Binar k sobě mají velmi blízko, což neunikne Marcele. Ta je přesvědčená, že Lukáš a Veronika mají poměr a teta tak zahýbá strýcovi. Důkaz sice Marcela zatím nemá, ale co nevidět je přistihne při něčem, co ještě víc prohloubí její pochybnosti. Co se stane? A komu se se svým podezřením Marcela svěří?

Pokračování 6 / 6

Marie lže

Marie si chce život užívat naplno, v čemž jí pomáhá její bratr Vlastimil Pešek. Opět spolu tvoří nerozlučnou dvojku jako za mlada, má to ale háček. Marie se totiž snaží nenápadně poštvat zbytek rodiny proti Vlastimilově manželce Amálii, protože má pocit, že ta pro ně nemá dostatečné pochopení. V jednu chvíli ale Marie tvrdě narazí a někdo jí dá najevo, že tuto hru s ní hrát nebude. Co dělá Marie Amálii za zády?

Doporučujeme

Články odjinud