Seriál Ulice: Bedřich bude čelit pokusu o sebevraždu! Jak se s tím vyrovná?

17. 8. 2019
Seriál Ulice: Bedřich bude čelit pokusu o sebevraždu! Jak se s tím vyrovná?
Už brzy se na televizní obrazovky vrátí nekonečný seriál Ulice, který tím vstoupí do své patnácté sezóny. Na jeho hrdiny čekají nová dobrodružství, radosti i zapeklité situace, jednou z těch nepříjemných bude i pokus o sebevraždu! Co se vlastně stane? Podívejte se na video v úvodu článku.

Se složitými situacemi a problémy se každý vyrovnává jinak. Někdo je dokáže řešit s chladnou hlavou, jiný se zase hroutí při sebemenším neúspěchu či zklamání. Jsou i tací, kteří ve chvíli, kdy se jim život zhroutí jako domeček z karet, dokážou sami sobě sáhnout na život.

O tom se brzy přesvědčí i Bedřich. Ten se rozhodne vyrazit na dovolenou s kamarádem a očekává pohodu, klid a odpočinek, jak to na správné dovolené má být. Jenže jeho plány s Milošem brzy vezmou za své a situace se zvrtne takovým způsobem, že z toho bude běhat mráz po zádech. A Bedřich se pěkně zapotí!

Doteď totiž neměl ani tušení, s čím vším se jeho kamarád Miloš potýká a jak moc vážné to může být. A tak Bedřich zažije pořádný šok, který dovolenou dvou kamarádů změní v naprostý horor, protože s Milošem to bude zlé. Jak to Bedřich zvládne? A co se vlastně stane? Podívejte se na video v úvodu článku. 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jste zosobněním příjemného člověka, který je navíc profesionál. Nadřízený je stále ve střehu, ale nemůže na vás najít jedinou chybičku. Na sto procent budete profitovat. Zase válíte a je…

Nejčtenější články

Doporučujeme