Seriál Ulice: Bedřich bude čelit pokusu o sebevraždu! Jak se s tím vyrovná?

17. 8. 2019
Seriál Ulice: Bedřich bude čelit pokusu o sebevraždu! Jak se s tím vyrovná?
Už brzy se na televizní obrazovky vrátí nekonečný seriál Ulice, který tím vstoupí do své patnácté sezóny. Na jeho hrdiny čekají nová dobrodružství, radosti i zapeklité situace, jednou z těch nepříjemných bude i pokus o sebevraždu! Co se vlastně stane? Podívejte se na video v úvodu článku.

Se složitými situacemi a problémy se každý vyrovnává jinak. Někdo je dokáže řešit s chladnou hlavou, jiný se zase hroutí při sebemenším neúspěchu či zklamání. Jsou i tací, kteří ve chvíli, kdy se jim život zhroutí jako domeček z karet, dokážou sami sobě sáhnout na život.

O tom se brzy přesvědčí i Bedřich. Ten se rozhodne vyrazit na dovolenou s kamarádem a očekává pohodu, klid a odpočinek, jak to na správné dovolené má být. Jenže jeho plány s Milošem brzy vezmou za své a situace se zvrtne takovým způsobem, že z toho bude běhat mráz po zádech. A Bedřich se pěkně zapotí!

Doteď totiž neměl ani tušení, s čím vším se jeho kamarád Miloš potýká a jak moc vážné to může být. A tak Bedřich zažije pořádný šok, který dovolenou dvou kamarádů změní v naprostý horor, protože s Milošem to bude zlé. Jak to Bedřich zvládne? A co se vlastně stane? Podívejte se na video v úvodu článku. 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnešek patří nejen relaxaci s rodinou, ale také práci na zahrádce. Pokud nemáte zryté záhony a schází vám i další zahradnické práce, tak se do toho pusťte. Večer si udělejte opékání, dejte…