Seriál Ulice: Bitva o Blanku, Rozinina svatba a krutá pravda

Seriál Ulice: Bitva o Blanku, Rozinina svatba a krutá pravda

V následujících dnech budou nové díly Ulice hodně emotivní a přinesou velké zvraty v osudech těm, kterým fandíte. Co se bude dít tento týden v oblíbeném seriálu?

Rozinina svatba

Rozina a Victor stanou před oltářem, aby si řekli své ano. Přestože je vše naplánováno a přichystáno do nejmenšího detailu, chybička se vloudí. Celá svatba se najednou ocitne v ohrožení, což se podepíše i na vzájemných vztazích v rodině. Co přiměje Veroniku a Martina, aby si nalili čistého vína a otevřeně probrali své manželství? Jak udělat tlustou čáru za minulostí a začít znovu, jinak, lépe? Co je pro Martina hodně hořká pilulka? A jak si Rozina a Victor užijí svoji veselku? Kdo koho a kam nakonec unese?

Pokračování 2 / 3

Krutá pravda

Zdenka se snaží žít naplno a užívat si života, dokud to ještě jde. Již brzy se vrhne do realizace velkého překvapení pro Magdu, která zatím netuší, co má máma v plánu. Záhy se ale stane něco, co Zdenku donutí přehodnotit spoustu věcí, něco, co i ji samotnou zaskočí a pořádně rozhodí. A bude to mít ještě těžší, až se vše konečně dozví i Magda… S čím Zdenka nepočítá, i když si myslí, že je připravena na vše? Jak vezme krutou pravdu Magda? Jaká lavina se už tento týden u ní spustí?

[---]   

Bitva o Blanku

Luděk krouží kolem Blanky už několik týdnů a šikovně opanovává její prostor. Zatímco Blanka všem stále tvrdí, že se k sobě nevrací, ostatní si myslí pravý opak. Situace se u ní doma natolik vyhrotí, že dnes dojde dokonce i na pěsti. Evžen a Luděk se servou přímo před domem, ve kterém Blanka bydlí… Co tuhle bitku rozpoutá? A jaké bude mít následky?   

Pokračování 3 / 3

Jana se rozhoduje

Jana má v poslední době o čem přemýšlet. Čím více poznává Vladimíra Pečenku, tím více je na vážkách, zda mu přeci jen neprozradit celou pravdu. Měla by mu všechno na rovinu říct a riskovat následky, jež by mohly změnit jeho i její život, anebo si nechat tohle tajemství pro sebe? Co nevidět Jana dospěje k zásadnímu rozhodnutí, jenže osud to nakonec zařídí trochu jinak… Jakou zprávou ji zaskočí Vladimír Pečenka? A jak jeho novinku Jana vezme?

Doporučujeme

Články odjinud