Seriál Ulice: Blanka má problémy, Magda žárlí a Ája překvapí Mária

18. 1. 2021
Seriál Ulice: Blanka má problémy, Magda žárlí a Ája překvapí Mária
Láska je kořením života, ale někdy dokáže hodně potrápit. Spousta vašich známých z Ulice by o tom mohla vyprávět. Nejnověji například Magda. A není sama. Trable s láskou řeší také Jana a svým způsobem i Bára. Zato Mário v poslední době jen září. Již brzy se navíc dozví úžasnou novinku. Jakou? A kdo bude tento týden slavit? Co se bude dít v Ulici?

Ája má novinku

Dobrých zpráv není nikdy dost, zvláště v této době. Nastávající maminka Ája zajde oznámit Máriovi hned začerstva do bistra jednu báječnou novinku. Týká se samozřejmě jejich potomka a je to taková pecka, že se Mário okamžitě rozzáří samým štěstím. Ája navíc navrhne i setkání s jeho přáteli, aby se o všechny skvělé zprávy s nimi podělili. Dá se jí ale věřit, nebo je to jen její další manipulace? Jakou novinku má pro Mária? A jak dopadne posezení s Máriovými blízkými?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V tomto čase byste měli myslet sami na sebe, protože to tak dělá každý člen rodiny. Zpočátku vás to mrzí, protože vzájemná podpora nefunguje, nicméně to nechcete stále řešit. Teď jste tu…