Seriál Ulice: Boj o život i o zdraví, nečekaný návrat i tajná láska

Seriál Ulice: Boj o život i o zdraví, nečekaný návrat i tajná láska

V Ulici to tento týden opět vře. O zdraví budou bojovat Marie i Tomáš, Karle půjde dokonce i o život. Rušno bude i na radnici, kam si Mastný přivede svůj tým. A nečekané setkání zažijí Vendula s Pavlem!

Veronika řeší dilema

Veronika má plnou hlavu starostí už dva týdny. Lukáš Binar jí totiž daroval parfém, kterým jí chtěl poděkovat za pěvecké vystoupení na jeho narozeninové oslavě. Veronice se tento dárek zdá hodně osobní a neví, jak ho přiznat doma. Nakonec dojde k závěru, že nic zakázaného přece nedělá a dárek je jen projev díků, takže se již brzy Martinovi přizná. Jeho reakce je ale nečekaná, hlavně vzhledem k tomu, co teď prožívá se Šárkou. Co se bude dít po Veroničině přiznání? Čím ji Martin šokuje?

Pokračování 2 / 6

Karla v nebezpečí

Karla a Jirka Herman stále marně pátrají po pachateli a nevědí, čeho by se chytli. Jedinou jejich nadějí se zdá rekonstrukce vraždy, od které oba čekají aspoň nějaké výsledky. Trefí konečně na stopu, nebo budou mít i nadále pocit, že se ocitli ve slepé uličce? Karla každopádně zjistí, jak nebezpečné může takové vyšetřování být. V jednu chvíli na ni totiž bude mířit hlaveň pistole, a to dokonce před očima Máry. Hledají Karla s Jirkou právě Ctibora, který by mohl mít na svědomí vraždy bezdomovců? Nebo skrývá něco jiného?

Pokračování 3 / 6

Evžen a Blanka

Evžen je sice šikovný chlap, ale ne vždy všechno vyjde podle představ. Když nabídne Blance pomoc s úpravami v bytě, opravdu se snaží, aby všechno bylo podle jejích představ, výsledek je ale samozřejmě úplně jiný. Jenže Blanka teď nemá čas se tím zaobírat, řeší totiž operaci svojí matky. Jak asi zákrok dopadne? A co všechno udělá Evžen pro Blanku?

Pokračování 4 / 6

Ája se vrací

Nový starosta Radek Mastný nenechá na úřadě kámen na kameni. Přivede si totiž vlastní lidi, kteří se mu osvědčili už v minulosti, a tak ví, že jim může věřit. Těmi, kteří mu prokázali loajalitu, tak obsadí posty nejbližších spolupracovníků. Nejvíc mu vyhovují lidé, kteří dokážou jít přes mrtvoly stejně jako on… A tak se na úřadě zase ocitne Ája. Jaká je teď na radnici atmosféra? A jak to zvládá Lumír?

Pokračování 5 / 6

Tomáš a jeho zdraví

Už několik týdnů se Tomáš potýká se zdravotními problémy. Lékaři mu po spoustě vyšetření neustále tvrdí, že je zcela zdravý, Tomášovi je ale čím dál hůř. Situace nakonec zajde tak daleko, že Tomáš skončí v nemocnici na kapačkách. Jeho diagnóza všechny překvapí. Co mu je? A je to opravdu vážné?

Pokračování 6 / 6

Náhodné setkání

Vendula s Pavlem se sice pořád milují, nedávné události ale mezi nimi způsobily obrovský odstup a oni nedokážou najít cestu zpět k sobě. A to i přesto, že obě babičky se snaží, jak mohou, a dělají všechno pro to, aby se milovaná vnoučata k sobě vrátila. Jenže to jde dost těžko, když se Pavel s Vendulou jeden druhému vyhýbají. Nakonec je svede dohromady úplná náhoda, ale zrovna v té chvíli půjde opravdu o hodně. Jaký vliv bude mít celá situace na jejich vztah? A pomůže jim to se k sobě vrátit, nebo se definitivně rozejdou?

Doporučujeme

Články odjinud