Seriál Ulice: Co čeká diváky do konce sezóny?

30. 4. 2018
Seriál Ulice: Co čeká diváky do konce sezóny?
Seriál Ulice jako již každý rok zmizí na letní prázdniny z televizních obrazovek. Je tedy jasné, že až do konce této sezóny nebude o drama nouze, protože se řada situací musí vyřešit. Jak zvládne Adriana Robertovu smrt? Čeká nás nějaká svatba? Co bude s Bedřichem a Ančou?

Adriana a Peškovi

Když Adriana načapala Roberta v objetí milenky Áji, spadly jí růžové brýle. Okamžitě ho vyhodila a začala plánovat rozvod, jenomže Robert se jí celý víkend neozval, nezavolal, u sebe v bytě nebyl, domů také nepřišel a měl vypnutý telefon. Adriana se od Áji dozví kruté detaily jejich románku a na povrch vyplavou ještě další Robertovy levárny. Jenomže již brzy přijde ještě větší rána – Robertova tragická autonehoda. Dokonalé manželství a bezstarostný život se Adrianě najednou sesypou jako domeček z karet. Není divu, že je toho na Adrianu moc a že se rozhodne reagovat nepříliš rozumně a uváženě. Čím šokuje Evžena i dědu Peška s Amálií? Proč jim všem bude dělat opravdové starosti? Podaří se jí situaci ustát, nebo zase sáhne po drogách? A jakou roli v tom sehraje Eddie?

Připomeňte si scénu, ve které Adriana načapala Roberta s Ájou:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Profesně náročný týden máte za sebou a vaše tělo hlásí touhu po relaxaci. Z práce běžte hned domů za rodinou a postarejte se o její pohodlí. Poslední dny jste hodně pracovaly a partner s…