Seriál Ulice: Co čeká diváky do konce sezóny?

Seriál Ulice: Co čeká diváky do konce sezóny?

Seriál Ulice jako již každý rok zmizí na letní prázdniny z televizních obrazovek. Je tedy jasné, že až do konce této sezóny nebude o drama nouze, protože se řada situací musí vyřešit. Jak zvládne Adriana Robertovu smrt? Čeká nás nějaká svatba? Co bude s Bedřichem a Ančou?

Adriana a Peškovi

Když Adriana načapala Roberta v objetí milenky Áji, spadly jí růžové brýle. Okamžitě ho vyhodila a začala plánovat rozvod, jenomže Robert se jí celý víkend neozval, nezavolal, u sebe v bytě nebyl, domů také nepřišel a měl vypnutý telefon. Adriana se od Áji dozví kruté detaily jejich románku a na povrch vyplavou ještě další Robertovy levárny. Jenomže již brzy přijde ještě větší rána – Robertova tragická autonehoda. Dokonalé manželství a bezstarostný život se Adrianě najednou sesypou jako domeček z karet. Není divu, že je toho na Adrianu moc a že se rozhodne reagovat nepříliš rozumně a uváženě. Čím šokuje Evžena i dědu Peška s Amálií? Proč jim všem bude dělat opravdové starosti? Podaří se jí situaci ustát, nebo zase sáhne po drogách? A jakou roli v tom sehraje Eddie?

Připomeňte si scénu, ve které Adriana načapala Roberta s Ájou:

Pokračování 2 / 9

Gábina a Aleš

Aleš vypadal z počátku jako správný chlap, princ na bílém koni a rytíř v nablýskaném brnění. Postupně se ale začíná odhalovat, co je ve skutečnosti zač. Přestože je ochotný a pozorný, je evidentně také puntičkář, despota zvyklý mít věci vždy po svém a pod kontrolou. To se ovšem svobodomyslné Gábině ani trošku nelíbí. Aleš jí organizuje domácnost, dává jasně najevo, kolik skleniček vína může vypít, kdy a s kým by se měla bavit a co je, nebo není dobré pro Šimona.

Jenomže Gábině tento způsob života a vztahu začíná lézt pěkně na nervy. Co se stane, když Aleš zajde příliš daleko? Jakou roli v jejich vztahu sehraje nečekaný návrh milionáře Lukáše Binara? Nechá si Gábina takové chování líbit, nebo s Alešem po právu vyrazí dveře?

Připomeňte si scénu, ve které se poprvé Gábina setká s výstředním milionářem:

Pokračování 3 / 9

Tereza a David

Blíží se květen a s ním i maturity Davidovy třídy. Ani ty se ale neobejdou bez dramat. Jako by nestačilo, že kvůli lehkomyslnosti Lucky Weberové a jejímu šílenému otci přišel David o možnost vést svou třídu k maturitě. Teď se ještě Lucka nedostaví k maturitě a nikomu o sobě nedá vědět. Pro Davida to bude pomyslnou poslední kapkou a začne se hodně přiklánět k možnosti, že by školu opustil a odjel na univerzitu do Rakouska, kde mu nabídli naprosto neopakovatelnou pracovní příležitost.

Má to ale jeden háček – musel by Terezu nechat samotnou v Praze a snažit se o vztah na dálku. Po dlouhém přemýšlení přijde David na něco, co by mohlo situaci výrazně změnit pro všechny zúčastněné. Jaký návrh přednese David Tereze? Dočkáme se i letos na konci série svatby právě těchto dvou postav?

Připomeňte si první společnou noc Terezy a Davida:

Pokračování 4 / 9

Pavel a Vendula

Na Vendulu se konečně usmálo štěstí! Nepomohl jí v tom paradoxně nikdo jiný než Denisa, bývalka jejího vyvoleného Pavlíka. Právě to, že by se k Pavlovi chtěla vrátit, přimělo Vendulu, aby mu vyznala lásku. A oni konečně skončili spolu. Také Vilma Nyklová je nadšená, protože si to už dlouho přála. Na scénu se ale dostává Pavlíkova babička, která, jak se ukáže, je upečená ze stejného těsta jako právě Vilma: Ráda si prosazuje svou a má o všem dost jasnou představu. Jak to bude vypadat, když na sebe tyto dvě svérázné dámy narazí?

Pokračování 5 / 9

Mario a Mastný

Mario začíná být zoufalý. Uvědomuje si, že sláva, kterou mu přinesl videoklip s Vilmou Nyklovou, je velmi pomíjivá a že musí vydat rychle něco dalšího. Vilma ale o spolupráci nechce ani slyšet. Zoufalý Mario hledá inspiraci na ulici a náhodou se mu podaří natočit Květu, která křičí do telefonu. A právě obsah telefonátu – Mariem šikovně sestříhaný – totálně ztrapní Radka Mastného, kterému se nebude ani trochu líbit, že na internetu běhá video nelichotivě referující o jeho mužské chloubě. Co se semele?

Připomeňte si Mariův první track s rapující Vilmou:

Pokračování 6 / 9

Bedřich a Jindra

Bedřich ví, že u Aničky už nemá šanci, ale do vztahu s Jindrou se zrovna bláznivě a zamilovaně nehrne. Spíš to vypadá, že by měl rád svůj klid, staral se o Ladu a užíval si přítomnosti Jindry. Ta by ale o láskyplné zacházení stála, žárlí na Anču a nelíbí se jí, že Bedřich nepovažuje za důležité se s ní rozvést. On jí ale brzo dá najevo, že stojí nejen o svou malou dceru, ale i o Jindru, a začne řešit společné bydlení. Bude to Jindře stačit jako důkaz, že je mu s ní dobře, nebo očekává slova "miluji tě"?

Připomeňte si scénu, ve které se Jindra a Bedřich stali rodiči:

Pokračování 7 / 9

Marcela a Maléřovi

Je jasné, že Marcela trpí anorexií, nemoc ji zcela ovládla a jde jí o život. Hospitalizace po zhroucení organismu jí pomohla aspoň v tom, že se o problému dozvěděli ostatní. Teď je ale otázka, jestli jí budou schopni pomoci. Největší zodpovědnost při léčbě padne přitom opět na Maléřovy, protože Marcelina maminka musí být na Moravě se svým malým synem a v práci. Dokážou se ale Veronika s Martinem o Marcelu postarat a donutit ji, aby si uvědomila, jak moc hazarduje se životem? A neztratí kvůli tomu svého syna Filipa, který má po krk toho, že je doma neustále pátým kolem u vozu? Do toho všeho začne navíc řešit svou sexuální orientaci. K jakým závěrům dospěje?

Připomeňte si scénu, ve které si Veronika Maléřová zazpívala se skupinou Čechomor:

Pokračování 8 / 9

Kryštof a Marečkovi

Kryštof s Karlou jsou jako jedni z mála pořád zamilovaní a v pohodě. Rozhodně to ale neznamená, že by neměli o zábavu postaráno. Karla řeší rozchod svého parťáka Jirky s Digi, rozchod s kapitánem zamává víc, než by kdokoliv čekal. Whisky teče proudem a Jirka kvůli tomu bude muset čelit problémům v práci i ve vztahu s Karlou. Kryštof zase bruslí mezi svým otcem a matkou, která je zamilovaná do sládka Michala. Ale věci se nevyvíjejí tak, jak by si představovala. Když jí navíc budou krutě otevřeny oči, zamíchá to s mnoha kartami. Co Věrku šokuje, jaký to bude mít dopad na Máru a kdo je tedy jeho biologickým otcem?

Připomeňte si, jak se dali Karla a Mára vlastně dohromady:

Pokračování 9 / 9

Anička a její muži

Anička přestala nadobro truchlit, začala randit a vymyká se jí to z rukou. S Evženem to sice bohužel neklaplo, ale o nápadníky rozhodně nouzi nemá. Uchází se o ni totiž hned dva naráz: její bývalý mistr z učňáku Petr a Evin kolega z práce Milan. Anička se mezi nimi nemůže rozhodnout a najednou se na cestě objeví nápadník třetí. Nebude to ovšem nikdo jiný než Miloš, kterému Anča omylem pošle jednu svou odvážnou fotku. Co všechno Miloš způsobí? Dokáže mu Anička vysvětlit, že to byl omyl? A jak se k této situaci postaví Eva?

Připomeňte si scénu, ve které se Anička dozví o Bedřichově nevěře:

Doporučujeme

Články odjinud