Seriál Ulice: Co přinese nová sezóna? Lásku, svatbu, boj o život i podrazy!

Seriál Ulice: Co přinese nová sezóna? Lásku, svatbu, boj o život i podrazy!

Na obyvatele Ulice čeká další krušná sezóna. Někdo si bude užívat období plné lásky, jiný povede lítý boj a další zase bude bojovat o život. Co vás v Ulici čeká na podzim? Nové díly startují již v pondělí 20. srpna!

Gábina a její rozhodnutí

Gábina má za sebou náročné jaro, kdy s Alešem neplánovaně otěhotněla, a protože s ním už nechtěla mít nic společného, rozhodla se pro interrupci, aby se Aleše jednou pro vždy zbavila. Tak snadné to ale nebude, protože Alešovi na ní i na Šímovi pořád záleží. Gábinu čeká těžké rozhodování, během kterého dojde i k násilí a policejnímu zásahu. Celá situace ovlivní nejen Gábinu, ale i její okolí. Kdo jí nejvíc pomůže?

Podívejte se na ukázku z nových dílů Ulice:

Pokračování 2 / 9

Tereza a David

Svatba Terezy a Davida je pomalu na spadnutí. V Ulici se objeví nové tváře v podobě Davidových rodičů, které čeká seznámení s těmi Terezinými. Oba otcové si ale do noty příliš nekápnou… Svatbu navíc zkomplikuje ještě jedna špatná zpráva a bude to vypadat, že k žádnému obřadu nedojde. Co se stane?

Pokračování 3 / 9

Rozvod Liškových

Liškovi rozvodem ukončí manželství jednou pro vždy. Idylické ale jejich nové životy nebudou… Jindra se bude nejdřív radovat ze společného života s Bedřichem, brzy ale zjistí, že ten miluje především jejich dceru a nebýt jí, Jindra by s ním pravděpodobně nikdy pár netvořila. Teď se bude muset rozhodnout, jestli dokáže žít bez lásky. Ani Anča to nebude mít jednoduché, ačkoliv je do Petra šťastně zamilovaná. I nadále ji bude pronásledovat Miloš a hrozí, že si toho brzy všimne jeho manželka Eva. K tomu všemu Petr náhle zkolabuje…

Pokračování 4 / 9

Zásnuby i podrazy u Nyklů

Pavel se chystá požádat Vendulu o ruku, protože ví, že je pro něj ta pravá. Nebude to ale tak jednoduché, jelikož obě babičky se začnou předhánět v nápadech na svatbu i zásnuby. Tyto starosti jsou mimo Lumíra, který touží stát se znovu starostou a nandat to Mastnému, na kterého má stále ještě pifku kvůli Světlaně. Nic ale nepůjde jednoduše a manželství Světlany a Lumíra se otřese v základech.

Pokračování 5 / 9

Strach o život u Marečků

Luboš je na tom opravdu zle a jeho nejbližší vůbec nic netuší. Zpřetrhal totiž v boji o život veškerá pouta s rodinou. Když ale zmizí beze stopy, začnou po něm Mára s Věrkou pátrat a na pomoc si vezmou i Karlu a policii. Karlu i Jirku Hermana navíc čeká největší případ v jejich kariéře, a aby toho nebylo málo, musí Karla ještě řešit svůj vztah s Márou.

Pokračování 6 / 9

Peškova sestra Marie

Další nové postavy, které se v Ulici objeví, jsou sestra Vlastimila Peška Marie a její dcera Blanka. Vlasta s Marií léta nemluvil kvůli staré křivdě, a tak bude usmíření opravdu náročné. Velkou podporu a zájem o napravení situace ale poskytnou Blanka i Vlastova Amálka. Jak ovlivní osudy Peškových?

Pokračování 7 / 9

Překvapivá pokušení u Maléřových

I u Maléřových bude rušno. Veronika má nejen dvě práce, ale i kapelu a na domácnost a Martina už jí čas nezbývá. Martin ji podporuje a snaží se o rodinu postarat sám, ale síly docházejí. Nechce být osamělý, a tak začne trávit víc času v hospodě, kde se stane svědkem šikany Šárky. Kolem Veroniky se zase začne motat muž, který se jí líbí. Jak to s jejich manželstvím dopadne?

Pokračování 8 / 9

Podrazy Radka Mastného

Radek Mastný chce stejně jako Lumír získat křeslo starosty, jde na to ale s pomocí podrazů a leváren, v čemž mu zdatně pomáhá Ája, která umí skvěle využít své ženské zbraně. Mastný ale pořád nemá dost, a tak začne brzy obtěžovat Šárku. Jeho chování přeroste do sexuálního harašení a později i do šikany. Jak celá situace dopadne?

Pokračování 9 / 9

Ota třídním učitelem

Otu čeká náročný školní rok, protože bude poprvé třídním učitelem. Bude velmi zodpovědný, ale také novátorský a netradiční, což bude chtít zneužít banda kolem Filipa Maléře. Jak si s nimi Ota poradí? A co na jeho pedagogické metody řeknou jeho kolegové?

Doporučujeme

Články odjinud