Novou tváří Ulice bude Adéla Gondíková

Novou tváří Ulice bude Adéla Gondíková

Dalším nováčkem v Ulici bude Lucie Vondráčková Foto: archiv TV Nova
Seriál Ulice sleduje osudy několika rodin Foto: archiv TV Nova
Seriál Ulice sleduje osudy několika rodin Foto: archiv TV Nova
Po dlouhé době se do Ulice vrátí Eddie Foto: archiv TV Nova
14
Fotogalerie

Seriál Ulice: Další hvězdné jméno odhaleno! Do Ulice nastupuje Adéla Gondíková

TV Nova vysílá denní seriál Ulice již osmnáct let. Za tu dobu se v něm objevila celá plejáda hereckých es a dnes už i legend. Nyní posílí herecké řady Ulice další hvězdné jméno. Do seriálu nastupuje Adéla Gondíková, jejíž hrdinka bude od samého začátku opředena tajemstvími.

Oblíbený denní seriál Ulice, který je už řadu let stálicí na TV Nova, má momentálně prázdninovou pauzu ve vysílání. Věrní diváci a fanoušci se už nemohou dočkat, až odstartuje jeho devatenáctá sezóna. A že je na co se těšit!

Tvůrci před pár dny odtajnili, že se v seriálu objeví nová postava v podání Lucie Vondráčkové. Nyní prozradili další hvězdné jméno, které budou diváci od podzimu pravidelně v seriálu vídat. Do Ulice nastupuje i charismatická Adéla Gondíková. Právě kolem její hrdinky se bude točit hodně zajímavý děj, jenž osloví spoustu diváků.

Co prozradila Ljuba Krbová z Ulice? Podívejte se na video:

Adéla Gondíková jako tajemná femme fatale

„Postava, kterou hraje Adéla Gondíková, bude v Ulici docela kontroverzní. Sama jsem zvědavá, jak ji diváci přijmou a komu budou nakonec fandit. Má svá tajemství, která se budou postupně odhalovat, čímž zasáhne hodně významně do osudů několika obyvatel Ulice,“ naznačila kreativní producentka, na co se mohou diváci těšit.

Na více informací si zatím budou muset fanoušci ještě chvíli počkat, stejně jako na start nových dílů Ulice.

Doporučujeme

Články odjinud