Seriál Ulice: Dusno u Gábiny, podezření z nevěry, domácí násilí a výchovná facka

27. 2. 2023
Napjatých situací bude tento týden v Ulici dost. Vendula podezřívá Pavla z nevěry a přivolá si na pomoc kamarádku Áju. Gábina už Šimonovy vzdory nezvládá, a aby toho nebylo málo, tak se do toho vloží i jeho táta Hynek. To u Karly a Máry se to pěkně vyostří a Vanda se u mámy útěchy nedočká.

Vendula v koncích

Dobrá kamarádka je k nezaplacení, zvlášť když řešíte docela ožehavý problém. To zjišťuje také Vendula, která má v poslední době pocit, že se manžel Pavel chová jinak, divně, podezřele. Její ženská intuice už vyhlásila poplach prvního stupně, byť se nic dramatického neděje. Vendule ale stačí jen náznaky.

Od chvíle, kdy do jejich životů vstoupila Kateřinina dcera Martina, se Pavel prostě změnil. Navíc se kolem Martiny docela často motá. Vendula proto zavolá SOS své nejlepší kamarádce Áje, aby se jí svěřila a současně ji požádala o radu, co s tím… Co jí Ája doporučí? A jak dopadne realizace jejího plánu, v němž mají hlavní roli právě Martina a Pavel?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Lvi, pracovní úspěchy jsou viditelné a nadřízený je z vás nadšený. Sice se sem tam kvůli něčemu chytnete, ale jinak je to skvělé. Bohužel vám nepřejí někteří kolegové, kteří váš…

Nejčtenější články

Doporučujeme