Seriál Ulice: Frantovo kruté prozření, bojkot rozvodu i usmiřování

9. 5. 2023
Franta opustil Báru kvůli Skyler a sní o spokojené rodině, Skyler má však o životě jiné představy. U Máry a Karly se schyluje k rozvodu a napětí by se dalo krájet a Vendula chce zachránit vztahy v rodině. Co dalšího se tento týden stane v Ulici?

Manipulativní koučka

Jak nebezpečná může být závislost na koučích, kteří se tváří, že vám chtějí pomoci v těžkých životních situacích, ale přitom vámi jen manipulují? Blanka a Evžen věří, že Kristýna je konečně na dobré cestě k zažehnání panických atak a k uzdravení. Kristýna jim to nevyvrací, zároveň jim ale tají věci, jež by je moc nepotěšily. Zato koučce Julii udělá Kristýna velkou radost, protože se podle ní posunula o pořádný krok kupředu na své cestě a konečně začala bojovat sama za sebe… Co Kristýna udělá? Jak vážné to může mít důsledky? A jak jí Julie nenápadně manipuluje kvůli Amálii?

Co se tento týden děje v Ulici? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Berani, pomalými krůčky se blížíte k fantastickému profesnímu úspěchu. Nadřízenému ukážete, že to myslíte s povýšením vážně a začnete o své místo na výsluní bojovat. Klíčem ke…