Radoslav Brzobohatý a syn Ondřej

Radoslav Brzobohatý a syn Ondřej

Jana Bernášková a dcera Justýna
Pavel Rímský a syn Kryštof
Kateřina Fixová a dcera Anna
Pavla Tomicová, Ondřej Malý a děti Adam a Anežka
9
Fotogalerie

Seriál Ulice: Jací rodiče a děti se při natáčení setkali na placu?

Seriál Ulice běží na televizních obrazovkách už dlouhých třináct let a za tu dobu se před kamerou vystřídal obrovský počet herců a hereček. A tak není divu, že se na placu občas potkali i rodiče s vlastními dětmi. Kteří to jsou?

Radoslav Brzobohatý a syn Ondřej

V prvních sezónách seriálu Ulice se objevil také Radoslav Brzobohatý. Hrál Václava Krále a se svým synem Ondřejem se sešel dokonce na place při natáčení společné scény. Byla to svatba Anči a Bedřicha. Ondřej Brzobohatý si v Ulici zahrál Marka Stránského – životního partnera Digi a otce jejích dvojčat. Jeho postava ovšem tragicky zesnula, proto už ho v seriálu také nevídáme.

TIP NA VIDEO: Podívejte se na video, kdo rozhoduje o dějové lince postav v seriálu Ulice?

Pokračování 2 / 9

Jana Bernášková a dcera Justýna

Herečka Jana Bernášková hrála v seriálu Ulice od úplného začátku. Tak jak šel život v jejím soukromí, podepsal se i na roli v seriálu. Například když Jana otěhotněla, museli scenáristé upravit také osudy Bety Stárkové, kterou Jana v Ulici hrála. S narozením dcery Justýnky se zrodila nová postava, Barunka, dcera Bety v seriálu.

Pokračování 3 / 9

Pavel Rímský a syn Kryštof

U zrodu seriálu byl také Kryštof Rímský, který hraje Máru. Jeho otec Pavel se do seriálu dostal až o několik sezón později. Vladimír Kukačka, jak se jmenovala jeho postava, nebyl žádný svatoušek, ba naopak. Roli padoucha ztvárnil tak přesvědčivě, že kvůli tomu měl prý opletačky i v reálném životě.

Pokračování 4 / 9

Kateřina Fixová a dcera Anna

Matka s dcerou Kateřina a Anna Fixovy se v seriálu objevují skoro stejně dlouho. Anna o něco déle, přesně třináct let, protože byla stejně jako mnoho dalších u toho, když seriál začínal. V Ulici ji můžete vídat jako Moniku Farskou mnohem častěji než její maminku. Ta totiž hraje jen pošťačku.

Pokračování 5 / 9

Pavla Tomicová, Ondřej Malý a děti Adam a Anežka

Před jedenácti lety se v Ulici objevila Simona Pavlicová (dnes už Hložánková) v podání Pavly Tomicové. Scenáristé si s jejím osudem pěkně zahráli a během svého působení v seriálu se dvakrát provdala. Během natáčení se Pavla před kamerou potkala nejen se svými dětmi Adamem, který si střihl roli doručovatele zásilkové služby, a Anežkou, která hrála rozmazlenou holčičku v kadeřnictví, ale také se svou sestrou, která hraje její úhlavní nepřítelkyni Květu.

Pokračování 6 / 9

Veronika Žilková a děti Agáta Prachařová a Vincent Navrátil

Mezi seriálovým osazenstvem se objevil také syn Veroniky Žilkové, Vincent Navrátil v roli Tobiáše Slámy. Před lety Veronika vystřídala na nějakou chvilku Terezu Brodskou v roli Báry Jordánové, protože Tereza musela na operaci páteře. Pepanovu milenku Monču si zahrála i třetí zástupkyně klanu, Agáta Hanychová.

Pokračování 7 / 9

Helena Němcová, Pavel Dytrt a maminka Helena Dytrtová

Další početné zastoupení má rodina herečky Heleny Němcové, která hraje Míšu Krausovou. Její postava je v seriálu už tak dlouho, že jste s ní mohli absolvovat celé gymnázium a maturitu. Hereččina maminka Helena Dytrtová se v seriálu opravdu jen mihla v jedné epizodní roli. Pavel Dytrt, Helenin bratr, by se vám asi také těžko hledal bez nápovědy. Objevil se v roli syna Jana Kostky na svatbě Lídy a Jana.

Pokračování 8 / 9

Petra Špalková a maminka Helena Špalková a otčím Ivan Skoumal

Další trojčlenné rodinné zastoupení má rodina herečky Petry Špalkové, kterou znáte jako Pepanovu druhou manželku Blaženu. Jak vedla jejich cesta od seznámení až k oltáři, jste jistě bedlivě sledovali. Možná pamatujete také to, že z první svatby sešlo kvůli tomu, že Blažena začala rodit. Druhý pokus už vyšel a právě sem přijeli rodiče Blaženy, které si zahráli její skutečná matka Helena a otčím Ivan Skoumal.

Pokračování 9 / 9

Dana Kolářová a syn Šimon Ornest

Syn herečky Daniely Kolářové řídí orchestr The Tap Tap, kterému se velice daří a jejich hity můžete znát z různých rádiových stanic a festivalů. Vystupovali mimo jiné také v seriálu a syn Dany hrál sám sebe. Dana Kolářová to v roli Aleny Suché neměla nejlehčí. Na jejích bedrech mnohdy skončily starosti celé rodiny, kterou držela nad vodou právě ona.

Doporučujeme

Články odjinud