Seriál Ulice: Jak budou Peškovi, Maléřovi i Nyklovi prožívat Vánoce?

Seriál Ulice: Jak budou Peškovi, Maléřovi i Nyklovi prožívat Vánoce?

Už po patnácté spolu letos obyvatelé Ulice budou slavit Vánoce. Co se ještě odehraje v posledních dílech tohoto roku? S Ulicí se pro letošek u televizních obrazovek rozloučíte už v pátek 20. prosince!

Marečkovi

Mára s Karlou by si přáli strávit Vánoce společně s Vojtíškem z dětského domova, o kterého se ale přetahují s jeho biologickými vypočítavými prarodiči. I malý Vojtíšek by raději Vánoce strávil s Márou a Karlou, které si už velmi oblíbil. Navíc má jedno nezvyklé vánoční přání… Jenomže přání je jedna věc a zákon druhá. Zvítězí přání nad právem? Stane se vánoční zázrak, nebo to se stává jenom v pohádkách?

Podívejte se na ukázky z Ulice:

Pokračování 2 / 8

Matěj

V předchozích letech Matěj Vánoce moc neřešil. Letos ale dostanou nový rozměr! Poprvé je prožije už jako otec čerstvě narozeného syna Vincenta. O nejkrásnější Vánoce se mu postará i jeho láska Katarína. Budou totiž poslední, které oslaví v Česku, po Vánocích totiž mladou rodinu čeká stěhování do Barcelony…

Pokračování 3 / 8

Peškovi

Na Peškovy čeká velké vánoční překvapení. Z Austrálie přijíždí Adriana a není sama! S sebou má svoji maličkou dcerku Klárku! Adriana se těší, že oslaví Vánoce s celou svou rodinou, netuší ale, jaký rozkol v rodině po jejím odjezdu nastal. Děda Pešek stále neskousl odlišnou sexuální orientaci sestry Marie. Stmelí nejmladší z rodu Pešků, roztomilá Klárka, rodinu a sejdou se pod vánočním stromkem opravdu všichni?

Pokračování 4 / 8

Maléřovi

Letošních Vánoc se Veronika vysloveně děsí. Vždycky je milovala a vždycky se snažila, aby je rodině připravila neopakovatelné. Jenomže všechno je pryč. Rodina, pro kterou dýchala, už neexistuje. Dcera Rozina létá po světě se svou láskou Victorem, Martin stráví Vánoce s novou přítelkyní Šárkou, Filip, se kterým tříská puberta, o žádné Vánoce nestojí, a Patrik, který je teď jedinou její oporou, má dávno koupený zájezd. Prožije Veronika o letošních Vánocích noční můru, nebo pod stromečkem přece jenom najde kousek štěstí?

Pokračování 5 / 8

Nyklovi

Vánoce Nyklových budou poznamenané intrikami Radka Mastného. Alespoň že bistru se začíná dařit, dokonce začíná být populární i mezi celebritami. Předvánoční návštěva hudebníka Viléma Čoka nebude náhodou…

Pokračování 6 / 8

Liškovi

František se chystá na Vánoce za Chrisem, Béda o Štědrém dni nemá jasnou představu, ale mohl by ho strávit s Alicí, jestli o to bude stát. Jestli neuteče poté, co Miloš s Evinou zorganizují předvánoční setkání, aby se s Alicí seznámili. Obzvlášť Miloš je na Bedřichovu mladou kost víc než zvědavý. Ale co Anička? Zůstane na Vánoce úplně sama?

Pokračování 7 / 8

Jana

Jana do poslední chvíle nemá jasno, kde chce strávit Vánoce. Její máma Diana by byla ráda, aby strávila Vánoce s ní v Mostě. Janě se moc nechce, ale z představy, že zůstane sama v Praze, nadšená také není. Stejné dilema má i její nová spolubydlící Marcela, ani jí se dvakrát nechce do rodného Mořkova. Bruno, který dříve s oběma chodil, je zve na štědrovečerní večírek do Coolny, který každoročně pořádá pro ty, kteří nechtějí být doma.

Pokračování 8 / 8

Magda

Magda se těší na Vánoce s Eddiem. Chtěla by, aby je s nimi strávila i její maminka Zdenka, která trpí Alzheimerovou chorobou. Její příznaky jsou ale čím dál znatelnější. Magda nikdy neví, kdy nemoc opět udeří a co Zdenka v záchvatu nemoci zase vyvede. Nad průběhem letošních Vánoc se proto vznáší velký otazník. Kdyby jenom Zdenka tušila, jak velké vánoční překvapení na ni čeká.

Doporučujeme

Články odjinud