Zdeněk Julina jako Dušan Kučera Archiv TV Nova

Zdeněk Julina jako Dušan Kučera Archiv TV Nova

Alena Mihulová jako Vlaďka Kučerová Archiv TV Nova
Linda Rybová jako Blanka Voláková Archiv TV Nova
Jitka Smutná jako Marie Vránová Archiv TV Nova
Dušan Kučera se bude nesnášet s Tereziným tátou tomášem Archiv TV Nova
10
Fotogalerie

Seriál Ulice: Jak nové postavy Vlaďka, Dušan, Marie a Blanka ovlivní děj?

Již v pondělí 20. srpna odstartuje další sezóna v seriálu Ulice. Znovu se setkáte s oblíbenými postavami a jejich osudy, a co víc, přibudou i nové tváře. Jak zasáhnou do děje Vlaďka a Dušan Kučerovi, Marie Vránová a Blanka Voláková?

Linda Rybová jako Blanka Voláková

Spolu s Marií Vránovou se v ulici objeví i její dcera Blanka Voláková. Ta právě prožívá těžké období, protože její život se sesypal jako domeček z karet. Její manželství zkrachovalo, což se odrazilo i na práci, protože s manželem společně vedla zubní ordinaci. Blanka je ale po mamince hrdá a vytrvalá žena, která se nevzdává a chce začít s čistým štítem, aby jejím dvěma dětem mohla vybudovat hezký nový domov. Právě kvůli rozpadu její rodiny se rozhodne své matce pomoct k usmíření se s Vlastimilem, s nímž má Blanka společný koníček – rybaření. Jak se Blance podaří rozjet svůj nový život?

Co prozradila Linda Rybová o postavě Blanky Volákové? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 4

Alena Mihulová jako Vlaďka Kučerová

Postava Vlaďky Kučerové je až předpisově dokonalá. Vlaďka je Davidova matka, sympatická a dobře vypadající žena, které byste její věk vůbec nehádala. Je to pohodářka, která nebývá nespokojená a je věčně dobře naladěná. V manželství je šťastná, s manželem Dušanem mají hezký vztah a jsou vůči sobě ohleduplní a tolerantní. Rozumějí si, i když jsou každý z jiného těsta. Vlaďka je také budoucí tchyně snů. S Terezou skvěle vychází, má ji ráda a do jejího vztahu s Davidem nemá potřebu se míchat. Dokonce si rozumí na rozdíl od manžela Dušana i s jejím tátou, který je pro mnohé zjevením. Vlaďka bude tou postavou, která přesně ví, kdy zakročit a jak urovnat nejrůznější situace.

Pokračování 3 / 4

Zdeněk Julina jako Dušan Kučera

Davidův táta Dušan Kučera je tak trochu opak své ženy a naprostý protipól k Terezině tátovi Tomášovi, kterého bude nesnášet od prvního okamžiku a jeho alergie bude mít stoupavou tendenci. David a jeho máma Vlaďka už jsou na Dušanovy manýry zvyklí a nevyvedou je z míry. Dušan je strojní inženýr a stejně jako v práci chce mít i ve svém životě všechno naplánované a vyměřené, neustále hodnotí a řeší praktičnost a užitečnost. V manželství je šťastný, protože s Vlaďkou po letech fungují jako dobře promazaný stroj, což mu vyhovuje. Svoji ženu miluje, i když to nedává příliš najevo. Celkově působí spíš jako asociál, který nemá příliš důvěru v lidi, ale občas dokáže být i zábavný, přestože jeho smysl pro humor není úplně klasický.

Pokračování 4 / 4

Jitka Smutná jako Marie Vránová

Marie Vránová je o deset let mladší sestra Vlastimila Peška. Sourozenci spolu dlouhá léta nekomunikují kvůli křivdě z mládí, kdy se rozkmotřili po smrti movitého strýce. Marie se ale rozhodne se s bratrem usmířit a pozve ho na oslavu svých šedesátých narozenin. Neodradí ji ani to, když jí Vlastimil pouze pošle předtištěné blahopřání jako v minulých letech. Marie najde velkého spojence v Amálii, i tak ale usmíření s bratrem nebude jednoduché. Marie je však houževnatá žena, která si jde za svým cílem a jen tak se nevzdává. Navíc je veselá, extrovertní a usměvavá. Co se ale za jejím úsměvem skrývá?

 

 

Doporučujeme

Články odjinud