Seriál Ulice: Jak nové postavy Vlaďka, Dušan, Marie a Blanka ovlivní děj?

17. 8. 2018
Již v pondělí 20. srpna odstartuje další sezóna v seriálu Ulice. Znovu se setkáte s oblíbenými postavami a jejich osudy, a co víc, přibudou i nové tváře. Jak zasáhnou do děje Vlaďka a Dušan Kučerovi, Marie Vránová a Blanka Voláková?

Linda Rybová jako Blanka Voláková

Spolu s Marií Vránovou se v ulici objeví i její dcera Blanka Voláková. Ta právě prožívá těžké období, protože její život se sesypal jako domeček z karet. Její manželství zkrachovalo, což se odrazilo i na práci, protože s manželem společně vedla zubní ordinaci. Blanka je ale po mamince hrdá a vytrvalá žena, která se nevzdává a chce začít s čistým štítem, aby jejím dvěma dětem mohla vybudovat hezký nový domov. Právě kvůli rozpadu její rodiny se rozhodne své matce pomoct k usmíření se s Vlastimilem, s nímž má Blanka společný koníček – rybaření. Jak se Blance podaří rozjet svůj nový život?

Co prozradila Linda Rybová o postavě Blanky Volákové? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Z naléhání nevhodných protějšků jste na větvi. Jejich nespolehlivá povaha a touha po milostném dobrodružství je okatá a nejraději byste je poslali do patřičných míst. Doufáte, že už vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme