Seriál Ulice: Jak nové postavy Vlaďka, Dušan, Marie a Blanka ovlivní děj?

17. 8. 2018
Již v pondělí 20. srpna odstartuje další sezóna v seriálu Ulice. Znovu se setkáte s oblíbenými postavami a jejich osudy, a co víc, přibudou i nové tváře. Jak zasáhnou do děje Vlaďka a Dušan Kučerovi, Marie Vránová a Blanka Voláková?

Linda Rybová jako Blanka Voláková

Spolu s Marií Vránovou se v ulici objeví i její dcera Blanka Voláková. Ta právě prožívá těžké období, protože její život se sesypal jako domeček z karet. Její manželství zkrachovalo, což se odrazilo i na práci, protože s manželem společně vedla zubní ordinaci. Blanka je ale po mamince hrdá a vytrvalá žena, která se nevzdává a chce začít s čistým štítem, aby jejím dvěma dětem mohla vybudovat hezký nový domov. Právě kvůli rozpadu její rodiny se rozhodne své matce pomoct k usmíření se s Vlastimilem, s nímž má Blanka společný koníček – rybaření. Jak se Blance podaří rozjet svůj nový život?

Co prozradila Linda Rybová o postavě Blanky Volákové? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Měli byste se zaměřit na záležitosti, které nejsou výdělečné, avšak potěší nejbližší lidí kolem vás. Slunce postoupilo do vašeho znamení, tudíž budete zesíleně vnímat všechno, co je…

Nejčtenější články