Seriál Ulice: Jana a Jarda řeší vztah, Bedřich novou ženu a Ája se vrací

28. 10. 2019
Seriál Ulice: Jana a Jarda řeší vztah, Bedřich novou ženu a Ája se vrací
V Ulici bude zase živo. Ačkoliv se v posledních týdnech řešil vztah Bedřicha a Anči, v Bedřichově životě se začne objevovat nová žena. Veronika si bude vybírat ze dvou mužů, mezi Janou a Jardou to bude napjaté a aby toho nebylo málo, vrátí se Ája. Co dalšího se stane tento týden v Ulici?

Bedřichův rockerský život i nová žena

Bedřich v poslední době nepřestává překvapovat Frantu i své blízké. Jeho parťákem se překvapivě často stává Honza, s nímž si rozumí čím dál víc. Tentokrát spolu s dalšími rockery zapaří jako za mlada, když jim ležel celý svět u nohou a jejich jedinou starostí bylo, jestli mají dostatečné zásoby pití. Bedřich se tak rozjede, že udělá něco, čím docela vykolejí i Frantu, který je u něj už na ledasco zvyklý. Něco, co by do něj nyní nikdo neřekl, něco, co se týká nové ženy v jeho blízkosti… Jak se Bedřichovi vymkne z rukou velký mejdan? A jaké to bude mít následky? 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Máte za sebou úspěšný pracovní týden, který byl rovněž hodně náročný. I dnes si dávejte pozor na nekalé praktiky jednoho z kolegů. Naštěstí se blíží jeho konec, protože škodí nejen vám,…