Seriál Ulice: Karla a Mára pod palbou sociálky. Co strašného si na ně vymyslí?

2. 12. 2019
Seriál Ulice: Karla a Mára pod palbou sociálky. Co strašného si na ně vymyslí?
Dojde až na krev. Tento týden od 2. 12. 2019 bude v seriálu Ulice dost drsný. Jak na tom bude Vincent? Karla a Mára to nebudou mít jednoduché, musí bojovat o malého Vojtu. Na scéně se objeví Dan a dojde i na Mikulášskou nadílku.

Nečekané rány do zad

Co všechno může ovlivnit šetření sociálky, zda dokážete být dobrými rodiči? Jak málo někdy stačí, aby člověk ztratil to, na čem mu hodně záleží včetně iluzí o svých blízkých? Sociálka se tentokrát zaměří na Karlu a Máru, aby posoudila, zda se zvládnou postarat o malého Vojtu a vytvoří mu takové zázemí, jaké potřebuje. Úřednice je opravdu důkladná, nechce nic podcenit. Díky tomu se dostane i do situací, jež vyvolají spoustu pochybností. Navíc se ukáže, že se o Karlu a Máru nezajímá jen tak náhodou… Kdo šetření sociálky neustojí a proč? Jaké výsledky šetření přinese? Kam až zajde Věrka ve snaze varovat Karlu a Máru před všemi úskalími, jež osvojení dítěte může skýtat? A čím Karlu a Máru šokuje malý Vojta?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

O sněžném úplňku je skvělé začít s půstem a detoxem, kdysi se mu totiž říkalo hladový! Klidně si to vezměte k srdci, protože pomůžete svému tělu. Jaro se pomalu blíží a vy nejste tak…