Seriál Ulice: Kdo získá srdce Prokopa a Lumíra a klíčový soud s Marešem

12. 4. 2021
V Ulici to zase jednou pořádně zabouří hned v několika domácnostech. U soudu s Marešem nastane docela slušný poprask, k velkému zvratu dojde nejen mezi Alicí a Bedřichem, ale také v trojúhelníku Magda – Prokop – Landová. Vendulu hodně překvapí Ája. Pumrová nic neponechá náhodě a vyrazí do další bitvy o Lumíra. Máru zase čekají obrovské nervy. A nejen to. Co přinesou nové díly Ulice tento týden?

Bedřich a lži

Bedřich i Alice se milují, jenže jsou věci, jež se nedají jen tak odpustit, byť by si to oba dva přáli. Bedřich se prostě nedokáže přenést přes Aliciny lži a její návrat k brigádě na erotické lince. Přestože ho Alice ujišťuje, že s tím nadobro skončila, Bedřich jí už prostě nevěří. A tak dělá věci, jež sám odsuzuje a jež při prozrazení raní víc než tisíc slov… Při čem Alice nachytá Bedřicha? Jak to vezme?

TIP NA VIDEO: Podívejte se na rozhovor s kreativní producentkou seriálu Ulice. Proč mají herci někdy strach se s ní potkat?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ať už se dnes objeví jakákoliv překážka, hravě ji zvládnete. Toužíte po nových vědomostech a rozšiřujete své obzory. Lákají vás věci mezi nebem a zemí, zajímáte se o ně natolik, že si…