Seriál Ulice: Koho čeká po prázdninách nová láska?

5. 8. 2019
V Ulici se sice učitelka Magda začala vyskytovat teprve nedávno, děním v seriálu ale za tu chvíli už dokázala pořádně zahýbat. Hned dva kluci se do ní zbláznili natolik, že je to skoro stálo přátelství, nyní se ale ve hře objeví někdo třetí, s kým Magdu pojí společná minulost. Kdo to bude?

Do Ulice se totiž vrátí Eddie, s nímž se Magda nečekaně střetne v Coolně. O tom, že oba už nějakou dobu navštěvují stejný podnik, neměli doposud ani tušení, stejně jako o tom, kolik mají společných známých. A odkud se ti dva tedy vlastně znají? V minulosti se potkávali často, protože studovali stejnou vysokou školu. A zdá se, že nová setkání je čekají už v blízké budoucnosti.

Eddie se nestydí přiznat, že měl pro Magdu slabost už během studií. A ta evidentně nevymizela, protože i nyní na ní bude moct oči nechat. Jeho zájem samozřejmě zaregistrují i sokové Miki a Jirka, kteří až doteď usilovali o Magdinu přízeň. Kluci neváhají a dokonce Eddieho varují.

Situace se ale vyvine spíš v jeho prospěch, protože když po společné skleničce nemají kam zamířit, jelikož je už všude zavřeno, pozve Magda Eddieho k sobě domů. Jenže Magda bydlí v bývalém Adrianině bytě, což Eddiemu způsobí pořádné déja vu. Jak celá situace dopadne?

Podívejte se na ukázku z Ulice:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Nezblázněte se z předvánočního úklidu a pečení! Na první pohled vypadáte, že jste nad věcí a vánoční přípravy vás nezajímají, ale ono to na vás brzy dolehne. Nyní se vám honí hlavou, proč…