Seriál Ulice: Kolaps, nečekané vyznání i prozrazená nevěra

Seriál Ulice: Kolaps, nečekané vyznání i prozrazená nevěra

V Ulici se tento týden budou řešit očekávané i nečekané vzestupy a pády v lásce a nejen to. Půjde dokonce o život! Kdo bude v ohrožení a co dalšího se v Ulici odehraje?

Provalená nevěra

Důvěra ve vztahu je důležitá, ale občas chce mít člověk jistotu, že věci jsou skutečně tak, jak mu ten druhý tvrdí. Adriana je slepě zamilovaná do svého muže, ale ten jí lže bezostyšně do očí a vodí si ji jako loutku přesně tak, jak potřebuje. Tohle se však nedá dělat donekonečna. Stačí zlomek vteřiny, jedno náhodné setkání, aby bylo všechno jinak… Co nastane, až Adriana nachytá Roberta s jeho milenkou Ájou?

Pokračování 2 / 7

Marcelin kolaps

Jak vážná nemoc je mentální anorexie a čeho všeho jsou anorektičky schopné ze strachu z přibrání? Někdy jsou to až neuvěřitelné věci. Občas se blízkým podaří zabránit nejhoršímu a pomoci jim, někdy ale vše končí tragicky. Bude to i případ Marcely, která je posedlá hubnutím? Přestože navenek spolupracuje a snaží se přibrat, realita je jiná. Dělá vše pro to, aby nenabrala ani deko. A právě tento týden to její vyčerpané tělo už nezvládne. Marcela zkolabuje takovým způsobem, že pro ni bude muset přijet záchranka… Jak zlé to s Marcelou je? Jaký ortel se její blízcí dozvědí v nemocnici?

Pokračování 3 / 7

Nečekané vyznání

Má smysl bojovat o lásku, anebo to vzdát po prvním odmítnutí, i když jste si jistí, že jste našli toho pravého / tu pravou? Vendula a Pavel kolem sebe krouží už docela dlouho, ale stále jsou jen kamarádi. Když se Vendula před časem odhodlala vyznat Pavlovi lásku, ten to vzal jako gesto útěchy, protože se právě vzpamatovával z kopaček od Kamily. Zamilovanou, nesmělou Vendulu to tehdy hodně ranilo, k dalšímu vyznání už pak nenašla odvahu. Najde ji teď, kdy se chce k Pavlovi vrátit Kamila? A jak to má s city samotný Pavel?

Pokračování 4 / 7

Vetřelkyně u Gábiny

Kdo někdy nepodlehl pokušení udělat nějakou klukovinu nebo se vrátit svým chováním do bezstarostných dětských let? Gábina se přenese o pěkných pár let nazpět díky Lukáši Binarovi, který jí navrhne něco, co je v první chvíli pro Gábinu naprosto šílený nápad. Pak ale neodolá a vyzkouší si, jaké to je mít zase vír ve vlasech, smát se na celé kolo a mít radost ze života. O co více je Gábina s Lukášem opět sama sebou, o to více ji dusí domácí atmosféra, jež houstne každým dnem. Když navíc Gábině začne kralovat v jejím teritoriu Irena Landová, už se neudrží… Co je na Gábinu moc? A jak na to zareaguje Aleš?

Pokračování 5 / 7

Ztráta iluzí

Dokážeme lidi kolem sebe vnímat takové, jací skutečnou jsou, nebo je vidíme jen tak, jak je chceme vidět? Lucka Weberová se v tom plácá už delší dobu. Nejprve se upnula na Matěje, pak na Terezu, po ní na Davida. Ani jeden z nich se ale nezachoval tak, jak si představovala. Teď přijde další zklamání. Lucka nadobro ztratí iluze o Davidovi, navíc začne i žárlit. Oprávněně? A jak s tím, čeho se stane svědkem, naloží?

Pokračování 6 / 7

Johanka opět překvapí

Jak co nejlépe zapůsobit na potenciální tchyni? Není nic lepšího, než ji přesvědčit, že jste ta nejlepší, jakou mohl váš syn potkat. Přesně to má v plánu i studentka herectví Johanka, s níž začal před nedávnem chodit Ota. I když chodit je v jejich případě docela silné slovo. Ota se snaží s o dost mladší excentrickou Johankou držet krok, což mu dává docela zabrat. Na rozdíl od ní je vzorem zodpovědnosti, a to už je co říct. Jak dopadne jejich společná večeře s Otovou matkou a jejím partnerem Mojmírem Kalinou, která se odehraje v Johančině režii? Dokonce i Ota se bude hodně divit… Čím Johanka překvapí tentokrát? A co na to Otova matka?

Pokračování 7 / 7

Doporučujeme

Články odjinud