Seriál Ulice: Kristýna pod vlivem Julie, rodinný trapas a pátrací akce

15. 5. 2023
Tento týden se situace v jednotlivých příbězích bude pěkně vyostřovat. Kristýna dává svůj život plně do rukou Julie, protože věří, že ji zbaví panických atak, a Tonda s Lumírem se dají do dohazovací akce, která bude mít trapnou dohru. Hynek bude mít pak díky Jirkovi Hermanovi eso v rukávu v boji o Šimona a pravda kolem dvojčat vyplouvá pomalu na povrch.

Kristýna se řítí do průšvihu

Co může být horšího než se bezmocně dívat, jak se vaše dospělé dítě ničí? Tímto peklem si nyní procházejí Blanka, Evžen a Luděk, který teprve teď zjišťuje, proti jakému soupeři stojí. Julie má na Kristýnu takový vliv, že z toho všechny mrazí. Kristýna jí bezmezně důvěřuje, věří, že pouze s její pomocí porazí panické ataky. Momentálně však nemá na terapie peníze. Pro Julii to ovšem není překážka. Rychle přispěchá s řešením, jež všechny naprosto šokuje a které jim potvrdí, že je opravdu zle… Proč je na Julii krátký i Luděk se svými konexemi a schopností manipulovat lidmi, jak potřebuje? Co Julie navrhne Kristýně? A proč začnou Kristýnini blízcí bít na poplach?  

Co se tento týden děje v Ulici? Podívejte se na video v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Berani, pomalými krůčky se blížíte k fantastickému profesnímu úspěchu. Nadřízenému ukážete, že to myslíte s povýšením vážně a začnete o své místo na výsluní bojovat. Klíčem ke…

Nejčtenější články

Doporučujeme