Seriál Ulice: Kteří muži jsou největší sympaťáci a čím nás okouzlují?

22. 4. 2022
Seriál Ulice se na obrazovkách objevuje s železnou pravidelností už spoustu let, a tak není divu, že mnohé postavy přirostly divákům k srdci. Kteří muži v Ulici jsou největší sympaťáci a jak to mají jejich představitelé v osobním životě?

Lumír Nykl (Václav Svoboda): Lásku věčně hledající smolař

Podnikatel a bývalý zastupitel městské části se po tragické smrti milované ženy Světlany tak trochu „plácá“. Radost mu sice dělá jeho syn Lexík, s láskou je to u něj ale na štíru. Nejdřív to vypadalo, že se dá dohromady se Světlaninou kamarádkou Ingrid, ale z té se stala „pouhá“ spolubydlící. Usiloval i o srdce asistentky krásné Diany Rytířové (Bára Seidlová), i tam však pohořel. Ze zoufalosti „zavítal“ na seznamku, která mu ale přivodila jeden omyl větší než druhý. Momentálně bojuje o srdce majitelky penzionu Květa, sympatické Kateřiny Dubovské (Martina Randová). Bude jeho city opětovat, nebo Lumír dopadne znovu jako sedlák u Chlumce?

Představitel Lumíra Václav Svoboda to měl s láskou v osobním životě tak trochu podobné. Herec se nechal slyšet, že když už se někdy zamiloval, většinou dostal hned košem. Teprve nedávno se poprvé oženil. Jeho nezapomenutelnou postavou je Venoš Pastyřík z filmu Jak básníci čekají na zázrak.

A co jste nevěděla o Petrovi Vackovi? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Tento týden začal přímo fantasticky a ani dnešek nebude jiný. Naučili jste se zdravé sebekritice, jste zodpovědní a vnímaví. Právě tyto vlastnosti vám na začátku měsíce scházely. Pokud se…