Seriál Ulice: Magda mezi dvěma muži, zkouška pro Sáru a nečekaný telefonát

14. 3. 2022
Napětí mezi Magdou a Prokopem graduje a situaci neulehčuje ani Mirek. Sára řeší komplikace způsobené její minulostí a Gábině překazí večer telefonát z nemocnice. Co dalšího se bude dít v Ulici?

Magda mezi dvěma muži

Čas je skvělý pomocník, když člověk potřebuje vychladnout a opět se vrátit nohama pevně na zem. V případě Prokopa a Magdy se ale zdá, že jenom čas nestačí. Od chvíle, kdy Prokop prozradil Magdě své city, je mezi nimi napětí, které se neustále zvětšuje. Ti dva se navzájem přitahují, i když Magda se tomu kvůli Mirkovi zuby nehty brání. A právě Mirek jí to ještě více ztíží, když požádá Prokopa o jednu poměrně zásadní věc, která se týká i jí. Tím se nejen Prokopovi postará o pořádný šok, čemuž bude odpovídat i jeho bezprostřední reakce… Jakou prosbu má Mirek na Prokopa? A jak na to zareaguje později Magda, až se to dozví?

Co prozradila představitelka Magdy Veronika Čermák Macková? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Závěrem měsíce jste aktivní, pracovité a také samá legrácka. Většina kolegů z toho bude na větvi, protože jste vtipné. Většinou se tváříte vážně a držíte se při zemi. Díky tomu zavládne na…

Nejčtenější články

Doporučujeme