Seriál Ulice: Magda řeší rozchod, Skyler opět v Praze, Blanku čeká překvapení | Foto: Facebook Ulice

Foto: Facebook Ulice

Seriál Ulice: Magda řeší rozchod, Skyler opět v Praze, Blanku čeká překvapení

Po prázdninové pauze se na obrazovky opět vrací nekonečný seriál Ulice. Dění naváže na to, co se v seriálu dělo před létem, a tak se znovu setkáte s oblíbenými hrdiny. Co se stane tento týden?

Magda na houpačce

V nových epizodách se budou odvíjet příběhy Nyklových, Gábiny, Blanky, Františka, Klímových či Magdy a jejich blízkých. Právě u Magdy to bude tento týden opět jako na houpačce. Samozřejmě zase kvůli Prokopovi, jenž si prázdninový pobyt v Portugalsku ještě prodloužil, aniž by dal Magdě cokoliv vědět. Jednoduše se odstřihl a nekomunikuje. Dle Magdy je to naprosto jasné –⁠ rozchod. Opravdu to ale tak bude? 

Co se bude dít tento týden v Ulici? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 4

Skyler v Praze

Nikomu se nechce přiznávat prohry, zklamání či rozčarování, zvláště ve chvílích, kdy to bezprostředně prožívá. Podobně je na tom také Františkova expartnerka a máma jeho syna Skyler, která se minulý týden zničehonic objevila v Praze pořádně rozhozená a naštvaná na svého současného partnera Dirka. Nemůže mu přijít na jméno, za těch pár dní, co je v Čechách, rozhodně nevychladla. Spíše naopak. Při čem Skyler vyruší Františka s Bárou?

Pokračování 3 / 4

Chůva Lumír

Lumír dostane na hlídání Elišku. Jenže mu do toho zavolá Kateřina a dá mu nabídku, která se jen tak neodmítá. Lumír okamžitě změní plány a uchýlí se k překvapivému řešení. Jak do všeho zapojí Kaštana?

Pokračování 4 / 4

Blančiny plány

Blanka se se svými dětmi rozhodně nenudí a také je pro ně velikou oporou v těžkých chvílích. Jako například nyní pro Kristýnu, která se stále vyrovnává s rozchodem. A čeká ji další překvapení, se kterým nepočítala. Jak si s tím poradí? A uskuteční Blanka nakonec plány, které už má naplánované?

Doporučujeme

Články odjinud