Seriál Ulice: Magda v nesnázích a poprask u Venduly. Co bude s miminkem?

15. 11. 2021
V Ulici bude tento týden zase rušno. Vendula konečně vymyslí přijatelné jméno pro potomka a bude na čase, Magda bude bojovat se stížnostmi ve škole a Bedřicha doženou ošklivé vzpomínky. Co dalšího se bude dít?

Bedřichovy vzpomínky

Co všechno se může stát ve chvíli, kdy nám povolí nervy a místo věcných argumentů nastoupí pěsti? Jak málo někdy stačí, aby se člověku obrátil život vzhůru nohama? Bedřich to již jednou zažil, když před více než dvaceti lety shodou nešťastných náhod zavinil úmrtí Danova otce. Svůj trest si odpykal, po návratu z vězení začal znovu. To ale neznamená, že ho to stále netíží. Teď zažije menší závan z minulosti, čímž se mu otevře jeho třináctá komnata. Bedřich si tak znovu vše připomene, navíc ve chvíli, kdy se bude strachovat o život někoho, kdo je mu velmi blízký... Co se stane? Co s Bedřichem tak zamává?

Koho miluje mrcha Ája z Ulice? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ve finále zářijového měsíce budete v práci neobratní a nesoustředění. Už nevíte, jak zaujmout šéfa. S kolegy si také nerozumíte a máte dojem, že vám hází klacky pod nohy. Milí Berani,…