Seriál Ulice: Magda zažívá muka, Karla riskuje, Blanka bojuje s Luďkem

8 komentářů

Marley
20. dubna • 20:28

Teď koukám na ulici a musím to okomentovat, slizská Magda evidentně dříve kousané nehtíky teď hrdě ukazuje na každém záběru kde má gelové nehty nalakované na pastelovou modrou 😃 šílené . Další slizský Jakub Štěpánek s Karlou , která se chová a vypadá jak chlap 🙄 není ta herečka lesbického zaměření? To dítě Karlík zrzavé vykulené něco.Stará Marečková ta paruka otřesná . rodina Klímových linka, která se tam absolutně nehodí a ztrácí smysl.Skyler další trapas.

Kateřina
13. dubna • 14:12

Tak doufám, že to dobře dopadne, tohle je hrozný, nespím z toho. Stejně za vše mohou chlapi, jako ten můj taky mě podvádí , vím to, zdálo se mi o tom a taky u toho popíjí alkohol a vůbec se mnou nechce sex. Tak at to dobře dopadne!

Marley
14. dubna • 12:07

@Kateřina: 🙄 v tomto případě je dobré se rozvést

jitka
12. dubna • 19:42

pravda je že linka Magda a tupka Karla jsou jsou už ubohé skáčete z jedné linky na druhou a zbytečně moc dramat...raději ukažte jak si Blanka s Evou užívají života

Anežka
12. dubna • 12:35

Nevím proč tam uměle všude prihazujete tu starší malou paní s vykulenyma očima a červenými vlasy.

Marley
12. dubna • 8:44

Magda to je šílenost , herečka hrozná

Britbi
12. dubna • 7:41

Jsem sice starší žena, ale seriál Ulici ráda sleduji. Myslím, že dobře cílí na všechny věkové kategorie, od mladých po starší, kdy každý má své problémy a trápení. Ale moc prosím tvůrce, aby zvláště po těch stresech a hrůzách, co jsme zažili a ještě zažijeme, z toho nedělali seriál dramatický, ale rodinný, kdy jsou v životě i krásné chvíle a radosti. Nějak to odlehčit, líbí se mně třeba postava Miloše, nebo Hložánka, je potřeba lidem ukázat, že je třeba někdy brát život s humorem, nadhledem, dát tam trochu romantiky, zkrátka něco hezkého, nějaký vztah, co už bude fungovat, a ne pořád nějaká trápení. Dát už konečně dohromady Blanku s Evženem, nebo Lumíra s Kateřinou, a tak. I když si myslím, že hlavním účelem je, udržovat diváky spíše co nejdéle v napětí, jak všechno dopadne. Ale jinak dobrá práce, seriál má něco do sebe.

HANA
11. dubna • 22:07


Jak dlouho nás ještě budete krmit uknouranou Magdou a otravnou Karlou, když nemáte nápady na sledovatelny děj tak to ukončete, nemá to vtip, ani humor je to ostuda, za každou cenu. 🙉

Doporučujeme

Články odjinud