Seriál Ulice: Mára v maléru, Mário čerstvě otcem a Blanka na kolenou

22. 2. 2021
Seriál Ulice: Mára v maléru, Mário čerstvě otcem a Blanka na kolenou
V Ulici bude zase rušno. Zatímco Bára a Franta řeší hlavně svoji lásku, Mára se pustí do hodně riskantní hry. Do Blančina života už brzy zasáhne Luděk, ten Máriův a nejen jeho zase hodně ovlivní malá Sophinka. Co dalšího se bude dít tento týden?

Blanka na kolenou

Blančin problémový pacient se nezastaví před ničím ve snaze dostat z Blanky co nejvíce peněz jako odškodnění za zákrok, který podle něj zpackala. Přitom je dost dobře možné, že si za následné komplikace může on sám nedodržením doporučení a rad, jež v ordinaci od Blanky dostal. Na Blanku je toho už takhle ažaž. Již brzy se ke všemu dozví další jobovku, která ji znovu srazí do kolen. Dotyčný pacient totiž proti ní rozpoutá štvavou kampaň s jediným cílem – přitlačit ji ke zdi, aby začala platit… Co udělá? Co je docela silná káva už i na Blančina kolegu Patrika? A jak se k tomu postaví Luděk?  

Kdo je šedou eminencí Ulice? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Největší utrpení budou prožívat Vodnáři pracující na home office. Sedět u počítače není pravé ořechové, k tomu jsou celí rozlámaní a potřebují více pohybu. Pokud to bude jen trošku možné,…