Seriál Ulice: Mastný stále škodí, Anča a Bedřich si plní sny a Filip má průšvih

Seriál Ulice: Mastný stále škodí, Anča a Bedřich si plní sny a Filip má průšvih

Těsně před prázdninami dojde v Ulici k několika změnám, nebude chybět humor, zvraty ani láska. Co se stane v posledním týdnu čtrnácté sezóny?

Jana dostane nabídku

Jana už ví, na koho se může spolehnout. Jsou to její přátelé a také Jarda. Právě on přijde v tu správnou chvíli s nečekanou nabídkou, kterou Janu překvapí. Jana až doposud měla pocit, že je na všechno sama, ale Rozina ji už brzy přesvědčí, že se mýlí. Co pro Janu udělá? A jakou nabídku Jana dostane od Jardy?

Pokračování 2 / 8

Mastný stále škodí

Jakých podlostí je schopen gauner, jenž chce svého největšího rivala i jeho rodinu naprosto zničit, aby mu už nikdy nestáli v cestě jeho leváren? Radkovi Mastnému nestačí, že Nyklovi museli kvůli jeho intrikám a podrazům zavřít před pár měsíci pekařství. Teď jim znovu začne s velkou vervou ničit život. Ovšem jsou věci, na které je i on krátký… Co všechno starosta Mastný podnikne, aby překazil Nyklovým jejich plány?

Pokračování 3 / 8

Ztracené vysvědčení

Ota si na konci školního roku prožije opravdovou noční můru. V roli třídního učitele je letos poprvé, a tak to pořádně prožívá a je nervózní. Proto se o něj málem pokusí infarkt, když se mu v den vysvědčení důležité dokumenty ztratí. A to nebude jediný průšvih, který Otu v poslední den školy potká. Co dalšího ho čeká? A jak to dopadne se ztracenými vysvědčeními?

Pokračování 4 / 8

Splněné sny

Kdy je ten správný čas začít si plnit sny a touhy z mládí? Anča i Bedřich to nezávisle na sobě udělají tento týden. Oba měli kdysi svá velká přání, která se jim nikdy nesplnila, protože nenastaly ty správné okolnosti. Teď Anča a Bedřich konečně vykročí za svými sny a navíc si to i společně užijí, přestože původně nic takového neplánovali… Čím Anča překvapí Bedřicha? Jaký klukovský sen si splní Bedřich?

Pokračování 5 / 8

Blanka a její krok

Jak se může podepsat na vztahu nedostatek soukromí? A jak tuto potíž vyřešit? Blanka a Evžen spolu oficiální chodí už pár týdnů, přesto neustále narážejí na jednu velkou překážku – v poslední době nemají nikdy byt jen pro sebe. Něžnosti a sex si musí odpustit dokonce i v noci, protože nikdy neví, kdo a kdy vejde do kuchyně a vyruší je v nejlepším. Blanka se s tím ale nehodlá smířit, a tak udělá něco, čím překvapí nejen Evžena, ale také Kristýnu a Adama… K čemu se Blanka odhodlá?

Pokračování 6 / 8

Rozina na cestách

Rozina chce s Victorem prožít nezapomenutelné prázdniny. Rozhodnou se proto pro prázdninové dobrodružství, jehož cílem je cestovat po světě a vydělávat si přitom na různých brigádách. Na cesty hodlají vyrazit už tento týden, takže je v Ulici čeká velké loučení. Jak na jejich cestu budou reagovat jejich blízcí?

Pokračování 7 / 8

Filip a jeho průšvihy

Martin a Veronika mají pocit, že Filip už se srovnal, průšvihy a skandály už jsou za ním a oni s ním mohou jednat jako s dospělým. Brzy se ale ukáže, že se hodně mýlili. Na Filipa se totiž během několika hodin provalí další a další průšvihy, které už jeho rodičům přerostou přes hlavu. Jak se s tím Martin a Veronika poperou? A jak to ovlivní jejich rodinu?

Pokračování 8 / 8

Nečekané setkání

Máme dost sil, abychom se postavili čelem svým přehmatům, přiznali si chybu a omluvili se za ni těm, kterým jsme ublížili? A dokážou oni odpustit a navázat na to, co je s provinilci spojuje? Lukáš Binar se díky Gábině po několika měsících opět setká s Veronikou, jíž udělal ošklivou scénu poté, co ho odmítla. Stále to mezi nimi visí, navíc se v období, co se neviděli, přihodila spousta věcí, jež změnila jejich životy. Najdou si k sobě znovu cestu?

Doporučujeme

Články odjinud