Seriál Ulice: Michal se vyzná Žofce, Kristýna všechny vyděsí, Mirek se vrací

2. 1. 2023
V seriálu Ulice to bude hned v prvním týdnu nového roku pěkně divoké. Jak zamíchá kartami návrat Tondy Hložánka a Mirka? Kristýna se už nějakou dobu dává dohromady pomocí speciálních seancí. Čím ale nyní zničehonic Blanku i Adama pořádně vyděsí? A co dalšího se stane tento týden?

Naštvaný Tonda Hložánek znovu na scéně

Tonda Hložánek se namíchl na celý svět a začal trucovat hned po prohře v komunálních volbách. O pár dní později ho dorazilo Lumírovo přiznání, že svůj hlas dal jejich největšímu rivalovi, Tondovu synu Jirkovi, který se stal novým starostou.

Tohle byla pro Tondu taková zrada, že Lumíra i Jirku naprosto odepsal. Teď se Tonda objeví zčistajasna v bistru, aby o sobě dal zase vědět a Lumírovi naznačil, že je na něj stále naštvaný. Jenže Lumír má momentálně úplně jiné starosti. Konečně se mu vrací Kateřina, které se už nemůže dočkat… Jaké bude jejich shledání a jak to odnese právě Tonda?

Jaký koníček má Filip Čapka z Ulice? Podívejte se na video v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Merkur bude až do 10. února v blahodárném spojení s Uranem, proto na sobě pilně pracujte. I když se v tomto období cítíte více unavení, neklesejte na mysli. Všechno se vám podaří dotáhnout…