Seriál Ulice: Mirkovo podezření, Lumírův trapas i svatba Věry a Luboše

25. 4. 2022
I tento týden se budou příběhy oblíbených hrdinů z Ulice točit kolem lásky a milostných vztahů. Mirek začíná mít na Magdu a Prokopa otázek stále více. Není divu, svatba se kvapem blíží. Jejich veselka však není jedinou, své ano si brzy řeknou i Věrka s Lubošem. Čím se Luboš před nevěstou předvede?

Lumír v obležení žen

Najít tu pravou není jen tak. To ví velmi dobře také Lumír, kolem kterého se nyní motá docela dost žen, přestože on už má jasno. Ví, kterou by rád sbalil, jenže osud mu stále hází klacky pod nohy. Také tentokrát dopadne jinak, než by si přál, jeho snaha dát dotyčné najevo, že ona je tou jedinou. Stačí, aby se v ten samý okamžik náhodou sešly v hospodě všechny ženy, na něž v poslední době narazil, a o pořádný trapas je rázem postaráno. Jak z toho Lumír vybruslí? A jaký dopad to bude mít u té, na které mu opravdu záleží?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Ještě minulý týden nevládla v rodinném kruhu příjemná atmosféra, ale s tím je teď konec. Drahá polovička se na vás láskyplně dívá, proto byste jí měli odpustit vše, co vám provedla.…