Seriál Ulice: Mrkněte na fotky z Martinova jubilea. Plus špatné zprávy

3. 9. 2018
Martina Maléře, jednu z postav seriálu Ulice, čeká za nedlouho velká oslava. Oslaví čtyřicátiny. Bohužel jeho kulatiny zkazí špatné zprávy. Co se stane?

Martinovi se tomu pořád nechce ani věřit, ale je to tak – již za pár dní oslaví jubilejní, čtyřicáté narozeniny. Svůj věk si nijak nepřipouští, ale Jarda ho přesto varuje, že by to brzy mohlo být jinak. Najednou ho přepadne krize středního věku, ani vlastně neví jak. Někdo jí čelí velkými životními změnami, jiný si nabrnkne mladší milenku, druhý kupuje drahé fáro, jiný rekapituluje a pouští se do budování či nových projektů.

A právě čtyři křížky na krku a Jardova slova přimějí Martina, aby překonal sám sebe a zkusil pokořit jeden rekord. Jak to zvládne? Už nyní vám prozradíme, že všichni budou koukat!

Na Martinovu narozeninovou oslavu se už nyní všichni těší. Bohužel do ní zbývá ještě pár dní, jež přinesou i zprávy, ze kterých všem Maléřovým docela zatrne. Přestože se zdá, že je u nich i u Marcely nyní vše na dobré cestě, právě Marcelu raní mámino rozhodnutí, jež nikdo z jejích blízkých nechápe. Rozhodnutí, které se podepíše na životě celé její rodiny. Co Hanka všem oznámí? A jaké to bude mít následky?

Než se oslava odehraje, mrkněte na fotky v úvodu článku. 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nyní ze sebe dokážete vyprodukovat tolik skvělých nápadů, až tomu sami nemůžete uvěřit. Do svých učebních her zapojíte i ratolesti a budete se společně bavit. Bohužel s partnerem je stále…

Nejčtenější články

Doporučujeme