Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Foto: Archiv TV Nova
Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Foto: Archiv TV Nova
Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Foto: Archiv TV Nova
Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Foto: Archiv TV Nova
163
Fotogalerie

Seriál Ulice: Napětí v rodině, sebepoškozování, hazard i romantické vyznání

Tento týden se Klímovi dostanou do hodně nepříjemné situace, kterou by nechtěl řešit žádný rodič. Čím dál větší starosti jim totiž dělá Žofie, kamarádka jejich mladší dcery Anežky, která zoufale volá o pomoc. Vanda zase kvůli touze po vdavkách propadá nebezpečnému hazardu. Udobří se konečně Magda a Prokop a co za průšvih chystá Šimon kvůli Valerii?

Žofie matčin nátlak nezvládá

Žofie si již delší dobu prochází peklem kvůli rozchodu rodičů a odstěhování jejího táty (Tomáš Petřík) z domova. Už nesnesl manželčin (Marcela Rojíčková) stupňující se perfekcionismus a její snahu dirigovat jeho, dceru i celou domácnost. Žofie s mámou ale zůstala a ta se na ni bohužel upnula takovým způsobem, že je pro Žofii teď doma nedýchatelno. Situace u Žofie doma dělá starosti Klímovým, u nichž Žofie pravidelně nachází azyl. Jejím rytířem se stal Anežčin mladší bratr Michal (Karel Klement), kterému se Žofka líbí. Samotná Žofie přes veškerou oporu Klímových už ale situaci doma nezvládá. Čím dál častěji ji napadají černé myšlenky, jak tomu všemu uniknout. Úlevu najde v sebepoškozování, aniž by si uvědomila, že tohle je přímá cesta do pekel… Co si udělá? A jak ji to změní?

Co na vás čeká tento týden v Ulici? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 4

Vanda propadá hazardu

Vanda (Kristýna Hrušínská) touží po pohádkové svatbě s Luďkem a snaží se za každou cenu získat peníze. A proto se rozhodne zamířit znovu do kasina. Hazardu se Vanda rozhodně nebojí. A i když si její nejbližší myslí, že je vše v pořádku, ona za jejich zády chodí do kasina, kde chce vydělat balík. „Když člověk přijde do kasina, tak si myslí, že vydělá spoustu peněz. A Vanda je taková, že by ráda měla spoustu peněz, aby si mohla kupovat hezké věci. A zároveň by potřebovala peníze na pohádkovou svatbu snů. A jednou se jí podaří tady vyhrát, tak si myslí, že to umí, že ví ten klíč. Tak se tam vrací a vrací... Uvidíme, jestli jí štěstí bude přát,“ řekla herečka.

Pokračování 3 / 4

Náročné období

Kdo by měl udělat první krok k usmíření, když to ve vztahu zabouří? A jak by měl tento krok vypadat? Magda a Prokop mají oba svou hlavu. Přestože si navzájem chybí a stýská se jim po sobě, ani jeden z nich se nemá k tomu, aby inicioval usmíření. Oba si myslí, že ten druhý přestřelil, takže by měl přijít jako první. Tento týden na sebe náhodou narazí v kavárně, kde se Prokop sejde s Mirkem, aby s ním probral pro něj hodně důležitou záležitost.

Pokračování 4 / 4

Další průšvih?

Kdy dát najevo své city, když ne na sv. Valentýna? Šimon na to nepůjde přímo, to si zatím netroufne. Jakmile ale zjistí, že Valerie bude mít taneční soutěž v Mladé Boleslavi, udělá všechno pro to, aby jí tam mohl fandit, neboť mu u ní nečekaně svitne docela velká naděje. Nezastaví ho dokonce ani zákaz od mámy. Najde si cestičku, jak ho obejít. K jeho velké smůle ale nic nepůjde podle plánu. Bohužel se stane něco, co hodně zkomplikuje život nejen jemu, ale také Jirkovi Hermanovi, který mu nabídne pomoc, aby si nezadělal na další průšvih... Co je Šimon ochoten podniknout kvůli Valerii? A co se vymstí Jirkovi, jenž má pro Šimonovu zamilovanost pochopení?

Doporučujeme

Články odjinud