Seriál Ulice: Nečekaný návrat, vyhledání pomoci i drsné prozření

6. 2. 2023
Kvůli čím dál častějším panickým atakám Kristýna vyhledá pomoc odbornice a má pocit, že jí konečně někdo rozumí. Nepříjemné chvilky pak zažije Gábina, která zjistí, že jí syn vůbec nerespektuje a také jí lže. Blanka zase Vandě prozradí tajemství, které nechtěla slyšet a Martina překvapí mámu svým návratem.

Nová hvězdná posila

Najít dávno ztracenou sebedůvěru a přestat se obávat dalších životních proher? To je občas nad naše síly. Pokud se něco takového stane, obvykle vyhledáme pomoc někoho povolaného, někoho, komu můžeme důvěřovat. Kristýna takového člověka najde v koučce Julii Papežové, kterou jí doporučí její známá z konstelací. Hned při prvním setkání získá Kristýna dojem, že Julie je ta pravá, s jejíž pomocí zvládne své čím dál častější kolapsy (způsobené panickou atakou). Julie působí jako vyrovnaný a vnitřně silný člověk, který ví, o čem mluví. Je hodně sečtělá a zkušená, k tomu umí naslouchat druhým. A přesně to nyní Kristýna potřebuje. Jak Julie ovlivní její život? V roli Julie Papežové se divákům představí Jitka Schneiderová, která se stala další hvězdnou posilou hereckého týmu Ulice.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Konečně se na vás usmálo štěstí a cítíte se o poznání lépe. Konec pracovního bude zajímavý a podaří se vám dokončit vše, co jste v poslední době zameškali. Věřte, že si toho nadřízený…

Nejčtenější články

Doporučujeme