Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Foto: TV Nova, Facebook
Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Foto: TV Nova, Facebook
Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Foto: TV Nova, Facebook
Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Foto: Archiv TV Nova
96
Fotogalerie

Seriál Ulice: Nečekaný návrat, vyhledání pomoci i drsné prozření

Kvůli čím dál častějším panickým atakám Kristýna vyhledá pomoc odbornice a má pocit, že jí konečně někdo rozumí. Nepříjemné chvilky pak zažije Gábina, která zjistí, že jí syn vůbec nerespektuje a také jí lže. Blanka zase Vandě prozradí tajemství, které nechtěla slyšet a Martina překvapí mámu svým návratem.

Nová hvězdná posila

Najít dávno ztracenou sebedůvěru a přestat se obávat dalších životních proher? To je občas nad naše síly. Pokud se něco takového stane, obvykle vyhledáme pomoc někoho povolaného, někoho, komu můžeme důvěřovat. Kristýna takového člověka najde v koučce Julii Papežové, kterou jí doporučí její známá z konstelací. Hned při prvním setkání získá Kristýna dojem, že Julie je ta pravá, s jejíž pomocí zvládne své čím dál častější kolapsy (způsobené panickou atakou). Julie působí jako vyrovnaný a vnitřně silný člověk, který ví, o čem mluví. Je hodně sečtělá a zkušená, k tomu umí naslouchat druhým. A přesně to nyní Kristýna potřebuje. Jak Julie ovlivní její život? V roli Julie Papežové se divákům představí Jitka Schneiderová, která se stala další hvězdnou posilou hereckého týmu Ulice.

Pokračování 2 / 4

Gábině rupnou nervy

Zachovat si chladnou hlavu a odstup, když nám brnká na nervy potomek v pubertě? To není vůbec snadné. Zjišťuje to Gábina, která v poslední době ztrácí trpělivost se Šimonem. Najednou ho vůbec nepoznává. Je jako vyměněný, nedodržuje to, na čem se dohodnou, lže. Dojde to tak daleko, že se Gábina už neudrží. A poprvé v životě mu vlepí pořádnou facku. Pro oba to je hodně překvapivé. Co to udělá s jejich vztahem?

Pokračování 3 / 4

Vanda zažije pořádný šok

Splněné sny mohou mít občas svá úskalí, zvlášť když člověk osudu trochu napomůže. Vanda si je jistá, že jí hvězdy nyní přejí, že si zaslouží být konečně šťastná. Proto učiní i velkorysé gesto směrem k Blance, které nemohla dlouho přijít na jméno, protože na ni žárlila. Blahosklonné usmíření však nedopadne úplně podle jejích představ. Blanka jí totiž nechtěně naznačí něco, co by Vandu až dosud ani ve snu nenapadlo. Jsou prostě tajemství, která by měla zůstat navždy pohřbena v minulosti, protože jejich odhalení může napáchat docela slušnou paseku v současných životech hlavních zúčastněných… Co je pro Vandu pořádný šok? A jak se s tím vypořádá?

Pokračování 4 / 4

Tlustá čára za minulostí

Když se Martina dozvěděla, že její partner má manželku a dvě děti, rozhodla se udělat za svým životem v Itálii tlustou čárou. A teď dala výpověď v práci. Jenže v Itálii se Martina příliš dlouho neohřála. Náhle je zpět v ČR. Co se bude zdát její mámě Kateřině podezřelé?

Co se stane tento týden v Ulici? Podívejte se na video:

Doporučujeme

Články odjinud