Seriál Ulice: Nemoc Aničky, Otovy obavy a tajemný muž

Seriál Ulice: Nemoc Aničky, Otovy obavy a tajemný muž

Do Ulice vtrhlo jaro a s jejími obyvateli pěkně zatočí. Digi začíná pochybovat o svém vztahu, Amálie tají cizího muže a Aničky problémy vygradují v nemoc. Co dalšího se ještě bude v Ulici dít?

Digi a Jirka bojují

Vztah Digi a Jirky není úplně ideální, ačkoliv jsou do sebe stále zamilovaní. Digi by si přála, aby měl Jirka ji i rodinu na prvním místě a myslí si, že ve vztahu je muž se ženou pořád. Jirka o tom ale má jinou představu a hlavně byl ještě nedávno zvyklý být sám. Jeho hlavní životní náplní byla jeho práce. Digi sice už moc nevěří, že se jim podaří vztah zachránit, ale zatím to nevzdává, takže nějaká šance přece jen asi je.

Pokračování 2 / 4

Amálie má tajnosti

Občas se stanou situace nebo náhodná setkání, která vám obrátí život naruby. Přesně tím si projde Amálie, když před kadeřnictvím potká staršího muže, který vypadá, že potřebuje pomoct. A právě Amálie mu nabídne pomocnou ruku a udělá pro něj víc, než by její okolí očekávalo. Všem vrtá hlavou, kdo je ten neznámý muž, a jestli jsou si s Amálkou opravdu tak cizí.

Pokračování 3 / 4

Ota se bude ženit

Otu svatební přípravy, které už jsou v plném proudu, naprosto změní. I Tereza s Davidem, kteří ho znají opravdu dobře, se nestačí divit, co se s ním děje. Tereza to nenechá jen tak a brzy zjistí, že je situace opravdu vážná. Právě jí totiž Ota svěří tajemství, které Tereza nečeká. Otu neděsí jen závazky a svatba. Ale co to tedy je?

Pokračování 4 / 4

Anička v ohrožení

Situace mezi Aničkou a Bedřichem se nelepší a Anička je na tom čím dál hůř. Dlouhodobý stres už nezvládá a jeho následky jsou na ní čím dál víc znát. Je roztržitá a nepozorná. Ačkoliv to svádí na Bedřicha a jeho přiznání, které jí změnilo život, skutečnost je někde jinde. U Aničky se totiž rozjíždí vážná psychická porucha, která brzy způsobí něco, co bude okolí varovat. Co se stane?

Doporučujeme

Články odjinud